Kezdőoldal » Ételek, italok » Vegetarianizmus » Osztálykirándulás lesz 2...

Osztálykirándulás lesz 2 napig, valami darálthússal teli tésztát főznek, reggelire szalámit és kiflit kapunk majd. Hogy oldjam meg az étkezésemet?

Figyelt kérdés

Gondolkoztam, hogy viszek egy kis dobozban előre összerakott gyümölcsös. Salátás ételt, amit a kirándulás első napján megeszek, másnap meg instant levest csinálnék

Ezek jók lennének, esetleg más ötletek?



2018. márc. 1. 21:08
1 2 3
 1/25 A kérdező kommentje:
Azt elfelejtettem írni, hogy a hátizsákban kb alig lesz hely kajának, venni sem tudok sehol, külön sem főznek nekem.
2018. márc. 1. 21:11
 2/25 anonim ***** válasza:
65%
Olyan nincs, hogy nem főznek neked külön. Egyetlen tanárod se merne a nyilvánosság elé állni és kijelenteni, hogy 2 napig éheztetett. A gyakorlatban azért történik meg mégis, mert te partner vagy abban, hogy a külvilág felé azt kommunikálják, hogy hát hiszen megeszi a gyerek a húst. Ne legyél partner. Mindenkinek jogában áll enni, olyan helyre ne menj, ahol tőled ezt megtagadják.
2018. márc. 1. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
87%

Mert ahová mentek, ott semmi bolt sem lesz, ahol vehetnél magadnak répát, vagy valamit?

Illetve nem lehet megkérni őket, hogy a te tésztádat ÜRESEN főzzék meg? Aztán megszóros mákkal, vagy dióval.

2018. márc. 1. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
87%
Illetve a reggeli kiflit benyomhatod mondjuk önmagában.
2018. márc. 1. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 A kérdező kommentje:

Beszéltem azokkal akik főznek, de nekik macera az egész.

Boltba meg semelyik felnőttnek nincs kedve velem jönni, egyedül meg nyilván nem mehetek, 6. osztályos vagyok.

Igen, a kiflit azt lehet enni simán, én voltam egy kicsit figyelmetlen ennél most:D

2018. márc. 1. 21:35
 6/25 anonim ***** válasza:
91%
Érdektelen, hogy macera-e. Mindenkinek jár az étel.
2018. márc. 1. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
10%
Ha ekkora macera egy másik lábosban is vizet forralni, akkor akár magad is megteheted. Viszel egy lábost meg tésztát.
2018. márc. 1. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 A kérdező kommentje:
Tehát magyarul akik főznek egy undok vénasszonyok, szerintük nincs élet hús nélkül, lehordanak ha nem eszel belőle, így tehát muszáj vinnem.
2018. márc. 1. 21:37
 9/25 anonim ***** válasza:
90%
Nem, nem muszáj vinned. Azokat az embereket többek között azért fizetik, hogy neked és az osztálytársaidnak enni adjanak. Az nem a te problémád, hogy nekik nincs kedvük elvégezni a munkájukat. Mindenképpen el kell nekik.
2018. márc. 1. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
11%
Nem muszáj vinned... Csak te magad írtad, hogy salátát viszel meg instant levest. Gondoltam nem lesz túl sértő, ha helyette egy lábast viszel. De ezek szerint igen...
2018. márc. 1. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!