Kezdőoldal » Ételek, italok » Vegetarianizmus » Vega diákok! Mit szoktatok...

Vega diákok! Mit szoktatok elvinni magatokkal a suliba tízóraizni?

Figyelt kérdés
2018. márc. 7. 07:57
 1/7 anonim ***** válasza:
85%
Répát. Egy tízórai nem a világ. Reggeli otthon, tízóraira meg egy kis répa vagy alma.
2018. márc. 7. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
94%

Főtt tojást (már a héj el van távolítva).


Bolti diákcsemege-mixet.


Almát.


Aszalt gyümölcsöt.

2018. márc. 7. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
92%
Én egyetemre járok és nem vegetáriánus vagyok hanem teljes növényi, de szerintem tudok releváns választ adni. 10-óraizni nem szoktam, helyette egy kiadós reggelit eszek otthon, de akár tízóraira is ehetném a reggeli egy részét, szóval mindegy. A legjobb szerintem egy zabkásával kezdeni a napot. Jól laktat, vitaminban gazdag, és széles a variációs lehetőség, és kb. 5 perc alatt meg lehet főzni 2 napra előre (és ha jól van elkészítve nem folyik, ez egy táskában előny). A másik amit néha viszek is harapni valónak az 3-4 darab alma. Az alma engem nagyon gyorsan jól tud laktatni.
2018. márc. 8. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
100%
Szendvicset
2018. márc. 8. 05:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
A Tescóban vannak nagyon olcsó (saját márkás) aszalt gyümölcsök és a Lidl-ben lehet kapni nagyon olcsón magvakat, diákcsemege-mixeket.
2018. márc. 8. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:

Van amikor főtt ételt van, amikor szendvicset magvakkal, mazsolával, gyümölccsel.

A szendvicsre nagyon jó (házilag elkészíthető) a napraforgó/szezámmag pástétom, vaj, sajt, zöldségek.

Néha joghurtot granolával, kókuszreszelékkel.

Van amikor kekszet, ropit, egyéb ropogós dolgokat, ezek mellé mindig viszek almát, sárgarépát.

2018. márc. 14. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
2018. márc. 19. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!