Kezdőoldal » Ételek, italok » Vegetarianizmus » Bögrés levest ehetek vegetáriá...

Bögrés levest ehetek vegetáriánusként?

Figyelt kérdés
Nagyon szerettem a kínai bögrés leveseket és azon gondolkodtam,hogy hol van bennük a hús.Én zöldségeket csak nagyon ritkán találok .Hol van bennük a hús?Jár hozzá sima tészta,valamilyen olaj és fűszerkeverék.Melyikben van a hús?Mert akkor azt kihagynám.

2018. jún. 25. 17:52
 1/7 anonim ***** válasza:
88%
Te komolyan úgy vagy vega, hogy nem tudod elolvasni egy termék hozzávalóit a csomagolásán? Hogy maradsz ezzel a skillsettel egyáltalán életben?
2018. jún. 25. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Már évek óta nem ettem és gondoltam csak ezért nem ballagok el a boltig vagy nem ugráltatom anyámat,hogy amikor bevásárol ezt nézegesse nekem lol
2018. jún. 25. 18:39
 3/7 anonim ***** válasza:
51%

a bögrés levesekben nincs hús, mert azok két percesek, a szárított hús nem lazulna ki...csak a főzést igénylő levesekben van hús.


úgyhogy bármelyik bögrést veheted. a csirkés csak csírke ízű, de csirkét sosem látott. Így van ez a többivel is.

én ezeken élek napközben. ezért van az italautomatákon forróvíz vételi lehetőség(is)

2018. jún. 25. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
51%

A zacskós húsleveseket, gulyáslevest, főzni kell, hogy feloldódjon a szárított húskocka. A bögrésekben ilyen nincs.


Eheted valamennyit vegetáriánusként.

2018. jún. 25. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2018. jún. 25. 19:12
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
A Smack-ben van tyúkzsír!!
2018. jún. 26. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Azokban van a hús amire rá van írva, hogy csirke, tyúk, sertés, marha, rák, kacsa, stb.

Porítva van benne.


De vannak zöldséges levesek is. Azokban nincs hús. Azt eheted.

2018. jún. 28. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!