Kezdőoldal » Ételek, italok » Vegetarianizmus » Vegán fasirt kérdés?

Vegán fasirt kérdés?

Figyelt kérdés

Vegán fasirt-receptekkel van gondom, és szeretnék tapasztaltabbaktól segítséget kapni.

Az elsö, hogy a tojás helyettesítésére javasolt lenmagot muszáj elöre leáztatni, vagy lehet direkt belekeverni a masszába? Ha szükséges, akkor ennek mi az oka?

Ha bulgurt írnak a receptbe, azt elöre meg kell fözni? Ha igen, akkor teljesen, vagy sütés közben megszívja magát?


A másik kérdés, hogy létezik-e olyan recept, amit frittelni lehet, azaz nem sütöben kell sütni? Mivel a sütöm nem jó, és serpenyöben meg nem szeretem sütni, mert szétesik mind,amit eddig próbáltam.

Elöre is köszönöm a segítséget!



2019. jan. 26. 19:29
 1/7 anonim ***** válasza:
Mit értesz az alatt, hogy frittelni?
2019. jan. 26. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Bocs, nem MO-on élek. A frittelés alatt az olajsütöben vagy bö olajban sütést értem.
2019. jan. 26. 21:35
 3/7 anonim ***** válasza:
Vannak vegán fasírtporok, amihez csak hozzáadsz vizet meg zöldséget és kisütöd olajban
2019. jan. 26. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Köszi a választ, de nem használok semmiféle félkész vagy kész ételt. A fasirtporok nem jöhetnek szóba, márcsak azért sem, mert szerintem borzasztó ízük van (ismerösne´l próbáltam).

Ezért is kérdeztem saját készítésü receptekre.

2019. jan. 27. 08:30
 5/7 anonim ***** válasza:
Nem tudom ezek milyen receptek, nem vagyok vegán, de érdekelnek a húsmentes receptek. Zöldség ropogóst szoktam csinálni. Az kb bármilyen apró kockás fagyasztott zöldség blansirozva, lisztel megszórva, majd amikor osszeallt, kanallal formázva. Méhet így is azonnal olajba, de lehet panirozni is, neked ugye tojás nélkül
2019. jan. 27. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Én múltkor krumplipürével készítettem
2019. jan. 30. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszi az újabb válaszokat is.
2019. jan. 30. 19:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!