Kezdőoldal » Ételek, italok » Vegetarianizmus » Mennyire jellemző hogy sok...

Mennyire jellemző hogy sok vegán divatból lesz vegán?

Figyelt kérdés
Itt néztem rengeteg ilyen YouTubeer van és ilyen Mit ettem ma videókat posztolgatnak, szerintem kezd divat vegánság lenni ami abszolút nem Ideológia vagy gondolkodásmód miatt vegán hanem csak divatból. Szerintem az ilyenek egy év után abbahagyják az egészet, jól látom?
2019. ápr. 13. 23:17
 1/9 anonim ***** válasza:
88%
Hát én annyira leszarom, hogy ki mit eszik, hogy azt elmondani nem tudom... Amúgy nem értem miért lenne divatos vegánnak lenni, rengeteg lemondással és odafigyeléssel jár, ráadásul sokan piszkálják őket emiatt. Ha abbahagyják is, hát tegyék, nem kisgyerekek, csak tudják mi a jó nekik.
2019. ápr. 13. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Nem árt vele senkinek.

Kicsit msgszedhetik magukat a vegán termékeket forgalmazó cégek, nagyjából ennyi.

Én vegán vagyok, de még életemben nem posztoltam semerre sem.

2019. ápr. 13. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
35%
Soha rosszabb divatot, ártalmatlanok, max magukkal tolnak ki, ahhoz meg mindenkinek joga van.
2019. ápr. 14. 05:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon sok ismerősöm lett mostanában vegàn. Az utóbbi időkben mondogattak, hogy undorodnak a hústòl és nem bírja a gyomrukat a tej. Szóval valószínűleg van ilyenkor előzmény. Vagy valaki meggyőzte őket, ravilagitott az etikai oldalra.. Mostanában tényleg divat amúgy az allatvedelem is.

Régen pl dugig voltak a cirkuszok és senkit nem érdekelt a háttere. Most rengetegen bojkottaljak, petíciót írnak stb.. A menhelyeket is divat lett támogatni. Szerintem jó divat ez.

2019. ápr. 14. 06:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 Huhh282 válasza:
41%

Eléggé, de kit érdekel? Lehet divatból vegán, az állatoknak és a környezetnek annyira mindegy. Ha meg abbahagyja... Oké, de abban az x időben is kevesebb állatot kellett miatta levágni


Aki pedig dugiban eszik állatit, az elég gáz, de csinálja csak

2019. ápr. 14. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
91%

A veganizmus nem egy divat hanem egy állatjogi aktivizmus és filozófia, életmód.

Fizikai képtelenség divatból csinálni mert nagyon nem “divatos” sok erőfeszítéssel, feladással, változással jár egy normál ember számára (ami persze JÓ mert belülről fakad), de sajnos hatalmas a társadalmi ellenállás Magyarországon így igen sok kritika és bántás is társul hozzá.

Szerinted ennek miért tenné ki magát bárki is aki nem komolyan gondolja? Ugyan már.


Emellet tömeg egy belső meggyőződést nem lehet divatból csinálni.

A növényi étrend az olyan hogy ki lehet próbálni és el lehet hagyni, a veganizmus nem. Az egy életreszóló elhatározás.

2019. ápr. 14. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
63%
Huszonhatodik troll kérdésedre ma még mindig ugyanaz a válasz: nem, a veganizmus nem divat, hanem életmód.
2019. ápr. 14. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
#7: szerintem nem véletlenül írta úgy, hogy SOK vegán (=nem a vegánok úgy általában)
2019. ápr. 15. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Mi köze hozzá idegen embereknek, hogy ki milyen okból lesz vegán és mikor hagyja abba?
2019. jún. 18. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!