Kezdőoldal » Ételek, italok » Vendéglátás, éttermek » Miért nincs 0-24 nyitva tartó...

Miért nincs 0-24 nyitva tartó Burger King?

Figyelt kérdés

Ennek mi az oka?

Ha a mekinek megéri a Burgernek miért nem?



2019. aug. 7. 19:52
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Lehet, hogy a mekinek se éri meg anyagilag, csak úgy gondolják hogy ha éjjel oda tudsz menni akkor majd nappal is oda fogsz járni. Nem biztos, hogy igazuk van.
2019. aug. 7. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem lehet, hogy nem találnak pl alkalmazottat, aki vállalja. Meg pl általában nap közben szoktak enni az emberek,este lehet, hogy kevésbé járnak már kajáldába, és inkább azt eszik, ami otthon van.
2019. aug. 7. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
*Vagy pl lehet, hogy esetleg kezdetben nyitva volt, de mondjuk ott ült kómásan az alkalmazott, és nem jött egy vendég se (akár az esetek többségében, akár sose) , akkor minek szívjon ott.
2019. aug. 7. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
*Ja és szal két ok. Mert pl egyrészt tényleg tök fölöslegesen ül ott,hogyha mondjuk jellemzően nincs vendég; és még ki is kell fizetni az esti bérét is, tehát, hogy ő este is bent volt készenlétben, hogy kiszolgálja a vevőket.
2019. aug. 7. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 SHARON TATE ***** válasza:
100%
A mekisek éjszaka takarítanak. A vendégek kiszolgálása nem állandó feladat éjfél után hétköznap nincs számottevő forgalom. Két dolgozó al egy műszakvezetővel el egy az étterem. Akik ott akkor dolgoznak állandó éjszakás ok nem fog leesni a feje az álmosságtól. Anyagilag megéri. A Burger King én egész éjjel takarítanak.
2019. aug. 7. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
67%
Amúgy van olyan Burger King, aminek a drive in része 0-24 nyitva van.
2019. aug. 10. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

Nem, nincs, mondjuk Budapestre gondoltam.


Cáfolj meg...


Leszűkítettem a budapesti BK éttermeket kb 20db és mind 8:00-24:00-ig van nyitva.

2019. aug. 11. 17:28
 8/10 anonim ***** válasza:
Gondolom, a belvárosban, ahol esetleg megérné nyitva lenniük, ott már van nyitvatartó Meki, tehát ezért felesleges. Máshol, ahol csak azok az emberek vannak, akik ott laknak, ott meg egyszerűen nem érné meg, mert senki nem menne be.
2019. szept. 26. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

Szombathelyen van Meki, ami hétvégén 4-ig van nyitva. Van forgalma. Szerintem egy belvárosi Burger Kingnek is akkor simán megérné Bp-en.

Amúgy meg üzletpolitika kérdése az egész.

Pl. a KFC-ben az üdítő mindig utántöltős.

A BK-ban egyik helyen ilyen, a másikon olyan.

A Mekiben volt, ahol kívűl volt az automata, de ennek ellenére ez megszűnt, mert "nem díjazták" az utántöltést (nem volt engedélyezve). Csak akkor miért kellett kívülre rakni? Ezzel meg az a baj, hogy a kis cola és a nagy cola ára közt az eltérés minimális, tehát gyakorlatilag nincs értelme kicsit venni. Így nem kerülne már sokba csak kicsit árulni, de azt utántöltősként.

Szóval a 3 cég hasonló, de jelentős eltérések vannak az üzletpolitikájukban.

2019. nov. 12. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
A Covid óta bezár éjfélkor!
márc. 13. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!