Kezdőoldal » Ételek, italok » Vendéglátás, éttermek » Ételrendelés munkahelyre,...

Ételrendelés munkahelyre, honnand éri meg?

Figyelt kérdés

A 12.kerben dolgozom, szeretnék olyan helyről rendelni, ami àr kategóriàban NEM a csillagos ég. Szóval legyen megfizethető és azért lakják is jól.


Magam is nézegettem, de a bőség zavara, ezért is kérném ki a nálam tapaszzaltabbak segítségét.



Az elképzelésem az lenne, hogy àllandó jelleggel szeretnék ide rendelni, lehetőség szerint legyen menü és a kàrtyával fizetés.


Köszönöm a segítséget



2019. aug. 15. 07:46
 1/9 anonim ***** válasza:
44%
Jobb ha fözöl magadra,én már egyikben sem bízom,azok után amit a tv-ben mutogatnak állandóan,a nébihhel karöltve. Fertő,mocsok,romlott hús,rohadt zöldségek.
2019. aug. 15. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Én az Interfoodtól szoktam rendelni. Mondjuk nem vagyok nagy étkű, a kisadag étellel is jól lakok.
2019. aug. 15. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Jobban szeretek magam is főzni, de idő hiànyàban marad a B opció.
2019. aug. 15. 10:01
 4/9 anonim ***** válasza:
43%

Nyugodtan rendelj a nagyobb ételszállítóktól vagy gyorséttermekből. Teletál egész jó, KFC is, ha otthon összedobsz egy salátát mellé.


Halkan azért megjegyezném, hogy nem értettem sose ezt a nincs időm főzni dumát. Én kb 2 naponta 30 percet töltök főzéssel és kb heti-kétheti egy bevásárlást csinálok, jó van mosogatógépem, de nem mindent lehet ott mosogatni, a maradékot 5-6 perc alatt elmosom.


Ha nem akarsz főzni, mondd azt, semmi szégyen nincs benne, a te dolgod, de ez a nincs időm szöveg nem hangzik őszintének!

2019. aug. 15. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
89%

4-es pedig hidd el tényleg van akinek nincs rá ideje.

Egyik barátbőm pl fitnessz edző is a "rendes" munkánk mellett.

8-17 ig dolgozik, onnan pedig megy tovább fitnessz edzősködni, na meg persze ő maga is szokott edzeni.

Este 9 előtt soha nem ér haza, sőtt inkább 10 fele.


Kérdező, én az interfoodtól rendelek. A kis adag bőven elég, az kb 700 ft szokott lenni.

2019. aug. 15. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Kedved 4-es


Nem fogok egy idegennek magyarázkodni, hogy miért nincs időm...


Mind emellett IMÁDOK főzni, csak ha választanom kell, a pihenés mellett döntök, mert az embernek nincs kedve késő este nekiàllni főzni...


Szerintem ez érthető

2019. aug. 15. 11:18
 7/9 anonim ***** válasza:
84%

Én a Teletáltól rendeltem pár évig, igazából teljesen jó volt, csak olyan brutális adagjaik vannak, hogy a felét se bírtam megenni, így rájöttem, hogy fölösleges, azóta magamnak csomagolok.

De egyébként jó volt, hát szokásos, ki kell tapasztalni azért, mert van 1-2 kaja ami nem a legjobb, de ezek főleg az olyanok, amik egyéni ízlés dolga, pl. a spenótot utáltam náluk, mert nem pont olyan fokhagymás, mint ahogy én szeretem, stb. :))

Az ár úgy nagy átlagban 1000 ft/nap, néha olcsóbb, néha drágább a napi kaja, durván havi 20k-ra jött ki. Vannak egész heti menük, amik egyben rendelve kedvezményesek.

2019. aug. 15. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
83%

Nem vagyok budapesti, másik nagyvárosban élek. Az nem opció, hogy ebédidőben kiugrasz egy közeli kifőzdébe, ahol van napi menü?

Ha nem, akkor én is az előttem szólókat ajánlom. Régen a Totalfood-tól rendeltünk kaját, mert a cég ahhoz járult hozzá. Kihozták délelőtt 11 körül, betették a hűtőbe, mindenkinek ráírták a nevét és azt, hogy mit rendelt. Előtte héten le kellett adni az utána következő egész heti rendelést személyenként. Az étel finom volt. Viszont ellopkodták egymás kajáit a hűtőből. Tök jó, mert egy megyei napilapról van szó, ahol azt gondolná az ember, hogy intelligens és becsületes emberek dolgoznak. Hát nem. Egy kicsit off az utolsó mondandóm, de utáltam, hogy állandóan ment a kavarodás, sokszor tűntek el kaják.

Nyilván, ha egyedül vagy a rendeléssel, akkor ilyen nem fordul elő, neked adják oda.

2019. aug. 15. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
87%
Teletal es elore rendelek 2 hetre, ugy olcsobb
2019. aug. 15. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!