Kezdőoldal » Ételek, italok » Vendéglátás, éttermek » Van olyan hely Budapesten,...

Van olyan hely Budapesten, ahol extrém csípős ételeket lehet enni?

Figyelt kérdés
2019. aug. 21. 13:25
 1/9 anonim válasza:
88%
Thai és mexikói éttermek vannak.
2019. aug. 21. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Manga Cowboy

W35

Culinaris

Magic Burger

2019. aug. 21. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
67%
Rendelésnél kérheted, hogy dupla szószt, chilit vagy akármit tegyenek bele.
2019. aug. 21. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 Ignis Subdialis ***** válasza:
100%
INDIGO indiai étterem (meg úgy az összes indiai, ahol indiaiak főznek). Alapból csípősek az ételek, ha hangsúlyozod, hogy ne legyen csípős, akkor is csípős, csak nem bőgsz bele a kajába, legfeljebb fátyolos lesz a tekinteted. Ehhez képest kb. két étel van megjelölve az étlapon csípősnek, na ezeket nem érdemes átlag földi halandónak megrendelnie. Azon inkább el sem gondolkodom, mi van, ha az ember az enyhébb csípősség helyett erősebbért fohászkodik rendelésnél... Van fegyvertáruk, nem kell félni.
2019. aug. 30. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

"Azon inkább el sem gondolkodom, mi van, ha az ember az enyhébb csípősség helyett erősebbért fohászkodik rendelésnél... Van fegyvertáruk, nem kell félni."


Engem eddig nem tudtak ledönteni, ha még csípősebben kértem, de értenek hozzá az fix :)

2021. márc. 31. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Magyarok engem se. Aki ismeri instant tésztából a Samyang márkát, a 2x-es csípős már ütős, de gondoltam hátha itt is van valahol olyan challenge, mint pár amerikai étteremben. Mennyiségre sokat nem tudok enni, de csípőset szórakoztató lett volna
2021. ápr. 11. 00:54
 7/9 anonim ***** válasza:
Hát meglepett hogy 2 éves kérdésre még a kérdező kommentel, pláne hogy ismeri azt a csodálatos tésztaételt :) Pedig állítólag az is olyan 8-10 ezer Scollville körül van "csak", de ahhoz képest nem kispista...
2021. ápr. 14. 06:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Néha felnézek :) Eddig annál csípősebbhez nem volt még szerencsém, magában paprikát rágcsálni meg nem a legkellemesebb dolog, ezért tettem fel a kérdést
2021. ápr. 14. 10:07
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Tkp én sem találtam eddig annál csípősebbet, legalábbis idehaza! Nemrég akadtam egy oldalra, ahol árulnak extrém csípős szószokat, most ezekkel szemezek: [link]
2021. ápr. 15. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!