Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Ételek, italok » Vendéglátás, éttermek

A kérdés

City Food-tól, Interfood-tól, E-Foodtól vagy Friss Foodtól érdemesebb rendelni? Melyiknél vannak jó ételek?

Vagy tudtok jobbat?

szept. 26. 15:03  Privát üzenet  

A válaszok

Ha ráér még pár napig, akkor az interfoodról fogok tudni írni, jövő héten jön onnan az első szállítmányom. :D

Eddig teletáltól rendeltem, az se rossz.

A válasz 74%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 78%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/3Időpont szept. 27. 12:04 Privát üzenet

Hú, nem hittem hogy ekkora érdeklődés fogja övezni az interfoodos kísérleti hetem, már a többedik privátot kapom. :D

Nos, helyzetjelentés: tegnap (hétfőn) érkezett meg az első adag kajám, amit ma hoztam be munkába. Lencsefőzelék, kinézetre/állagra tuti, nem ilyen vizes híg valami. Majd ebédkor jön a kóstoló. :D

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 78%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/3Időpont okt. 1. 08:33 Privát üzenet

Na, fincsi volt, pedig a főzelékeket sok helyen elrontják, ez jóízű volt.

Többet viszont nem írok, nem szeretném azért, ha a pokolig lennék lepontozva. :)

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 78%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/3Időpont okt. 1. 12:37 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
A Teletáltól vagy az Interfood-tól érdemesebb rendelni?
Mast is meghajt a gyorskaja?
Nagy dilemmában vagyok, az Astoriánál melyik kávézóba lenne ma délután érdemesebb elmenni? Starbucks a jobb, vagy a Café Frei?
Mi a street food?
Van Budapesten Drive-in szerű étterem, büfé, gyorsétterem, mint a McDonald's McDrive-ja?
BBQ Box 13. kerületi étterme inkább street food jellegű kikérem-kifizetem-leülök-eszem, vagy rendes étterem?

Kérdések az Ételek, italok rovatbólKérdések a Vendéglátás, éttermek rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!