Kezdőoldal » Ételek, italok » Vendéglátás, éttermek » Budapesten a belvarosban...

Budapesten a belvarosban tudtok olyan megfizetheto aru ettermet ajanlani, ahol husevo es vegetarianus is szeles valasztekbol ehet?

Figyelt kérdés

2019. okt. 4. 14:19
 1/7 anonim ***** válasza:
58%

Szerintem minden középkategóriájú étteremben van böven olyan étel is az étlapon, ami vegetáriánusoknak is megfelel. (A húsevö legfeljebb egy vega/vegán étteremben lehetne problémás)

De a neten meg tudod nézni az egyes éttermek étlapjait és annak alapján el lehet dönteni, hogy melyik a legmegfelelöbb.

2019. okt. 4. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
90%

Kinek mi a megfizethető.

Nekem ebédidőben ez is belefér(akkor olcsóbb, mint este)

[link]

2019. okt. 4. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
9%
Bocs, de itt egy vegetáriánus éhethalhat, hacsak nem akar körítést enni önmagában.
2019. okt. 4. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
48%

#3

Remélem ezt a választ a Kérdezőnek adtad és nem a Trófeára írtad!

2019. okt. 4. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem a Trófeára írta, meg is néztem az étlapjukat. Íme a főételek listája:

Burgundi szarvasszelet áfonyával

Hortobágyi húsos palacsinta

Sült kacsacomb párolt káposztával

Töltött paprika

Csülkös pacal

Vadas marha szelet

Fajitas csirkemell csíkok

Brokkolis-sajtos csirkemell csíkok

Birkapörkölt

Rántott csirkecomb


Na most ebből mit választhat egy vega? Grillzöldségen és salátán (tehát köreteken) kívül semmi mást nem találtam az egész étlapon.

2019. okt. 4. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Látszik, hogy életetekben nem voltatok a Trófeában!... és ezt most nem sértésnek szánom!

Ha nincs 100 féle készétel, (főzelékek, zöldséges ilyen-olyan levesek, tészták) akkor egy sem és akkor a grillpultról még nem is beszéltem, ahol azt és úgy készítenek el neked, ahogy akarod.

Vegánnak nem mertem volna ajánlani, de vegetáriánusról kérdezett.

De nem kötelező, ajánljatok jobbat!

2019. okt. 4. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
55%
Az étlapjukon, amit meg lehet találni, még véletlen sincsenek húsmentes ételek.
2019. okt. 4. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!