Kezdőoldal » Ételek, italok » Vendéglátás, éttermek » Melyik éttermet ajánlanátok?

Melyik éttermet ajánlanátok?

Figyelt kérdés

Sziasztok,

Most lesz a 2. évfordulónk, és szeretném a barátnőmet elvinni vacsorázni.

Az elmúlt években nagyon sok étteremben voltunk, sok különböző "kultúrájúban". Kíváncsi lennék hogy ti melyiket ajánlanátok Nekünk.

Elsősorban a marha az amit enni szeretnénk, így abba az irányba szeretnénk menni, viszont ha van olyan étterem ahol tengeri étel van (kagyló, rák főleg), nagyon szívesen hallgatok róla véleményt. A helyszín inkább Budapest, de szívesen kocsikázunk is.


Ha van olyan étterem amit ajánlanátok, szívesen olvasnám a véleményeteket is.


Köszönöm a segítségeteket!



2019. okt. 7. 20:13
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Budakeszin van egy thai étterem. Nagyon hangulatosan van berendezve.
2019. okt. 7. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Én a budapesti Korhely éttermet ajánlom. Elképesztően jó és finom.
2019. okt. 7. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Ha marha, akkor nekem nagy kedvencem a Budapest Barbecue a Szent István körúton.

Amiket még nagyon ajánlok: Trattoria Venezia, Vakvarjú éttermek, Fricska (bár ez elég drága), Pata Negra.

2019. okt. 8. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Nagyon szépen köszönöm Nektek! Utána nézek ezeknek énis, és lehet az egyiket kipróbáljuk.

Ami most nekem menetközben eszembe jutott, egy hajós vacsora. Még azis szép, alkalomhoz illő, csak azoknál étlap alapján az étel nem tetszik annyira, de nyilvan nem ka h tetszen, ha az íze finom.

2019. okt. 9. 00:17
 5/5 anonim ***** válasza:

Ha marha, akkor én a Pampast ajánlanám, Kálvin mellett van. Hemingway-nek Budán szintén kitűnő steakjei vannak, viszont a halakat is nagyon jól készítik.

Ha mégis inkább seafood irányba mennétek, és a kocsikázás sem gond, akkor ugorjatok el Szentendrére a From Sea-be. Szuper halas fogások vannak, kagyló, rák is, minden friss és finom.

2019. okt. 11. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!