Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Ételek, italok » Vendéglátás, éttermek

A kérdés

Egy hete vacsoráztam egy helyen és bankkártyával fizettem, a pénzt utána visszadobta az étterem a számlámra, kell e tennem valamit? Vagy ingyen ettem?

A bank azt mondta pénteken hogy 1-2 nap és le kell vonnia az étteremnek újra, de ezt nem tette meg! Szóval ingyen ettem, de picit lelkiismeretfurdalásom van. Nem hiszem hogy az én felelősségem. 20ezer ft feletti összegről van szó!

Keress kérdéseket hasonló témákban: fizetés, kötelezettség

okt. 9. 15:42  Privát üzenet  

A válaszok

En felhivnam az ettermet, megiscsak ugy korrekt. Ha utana se tortenik semmi, hagyhatod a fenebe :)

Mindenesetre ha korrekt vagy es szolsz nekik, biztos, hogy egy kovetkezo latogataskor viszonozzak (engem pl. azota egyik kedvenc ettermemben minden ebed utan megvendegelnek egy kaveval :) es nem a penz miatt, de jo erzes.)

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 77%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/5Időpont okt. 9. 15:55 Privát üzenet
Emailben jelezd nekik majd utald át online ezt bizonyítva a banki dokumentummal . Ezek után ha mégis vissza kerül nem izgatna .

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 59%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/5Időpont okt. 9. 16:00 Privát üzenet
Miért dobta volna vissza?

A válasz 93%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 62%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/5Időpont okt. 9. 16:09 Privát üzenet
20 munkanapja van a befoglalt összeget levonni törvény szerint. Ne aggódj, le fogja vonni.

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 77%-ban hasznos válaszokat ad.
# 4/5Időpont okt. 9. 18:17 Privát üzenet
Miért dobta volna vissza pénzt amit előzőleg levont ? Nem értem .

A válasz 76%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 70%-ban hasznos válaszokat ad.
# 5/5Időpont okt. 10. 05:37 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Budapesten hol van a legolcsobb gyroszoszos most 2019ben?
A NetPincéren keresztül rendelve valóban ingyenes a szállítás, ha ez fel van tüntetve?
Ha egy gyrosos étterem ingyen próbanapra alkalmaz embereket, azt hogyan lehet lebuktatni?
Kozármislenyben a Két Szekérben az ennivalót ingyenesen kiszállítjá Kozármislenyen belül?
Úgy hallottam, hogy ha valakinek születésnapja van, akkor bizonyos helyen (mcdonalds vagy burger) ingyen ehet azon a napon? Melyik ez az étterem lánc illetve van még ez az akciójuk?
Valaki volt már az érdi Pesaro/ Dreher (ki hogy ismeri) étteremben úgy hogy a születésnapján? Ha jól tudom akkor adnak 2000Ft ingyen étkezést nem?

Kérdések az Ételek, italok rovatbólKérdések a Vendéglátás, éttermek rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!