Kezdőoldal » Ételek, italok » Vendéglátás, éttermek » Ti tennétek panaszt az étterem...

Ti tennétek panaszt az étterem felé?

Figyelt kérdés
Egy étteremtől vegetáriánus menüt rendeltem, rántott gombát burgonyával és tartármártással. Úgy kezdődött, hogy a futár eleve rossz rendelést hozott nekem, összecserélte egy másikkal, így fölhívtam az éttermet, és kicsivel utána visszajött a futár, elnézést kért, és odaadta az én rendelésemet. Nem haragudtam, mindenki hibázhat, első eset volt. Aztán, ettem a kaját, mégegyszer mondom, a vegetáriánus fül alatt rendeltem, és a gomba fejek között HÚS!! volt. Egy pici darab, szezámos csirke (széttéptem és láttam, hogy fehér hús). Őszintén szólva nem tudom mit tegyek. Persze, hibázni emberi dolog, nem történt tragédia, de legszívesebben a tudtukra hoznám, hogy milyen figyelmetlenek voltak, mert azért nehogy már azt higgyék, hogy mindent jók csináltak. DE, nem tudom hogy fölhívjam-e őket, mert mit tudnak csinálni azon kívül, hogy elnézést kérnek, mert tőlük többet nem rendelek az biztos. Nem tudom ér-e annyit a dolog. Vagy szimplán elég, ha csak elvesztenek egy vendéget? Ti mit csinálnátok? Hagynátok az egészet, vagy nem hagynátok annyiba a dolgot?
2019. okt. 20. 20:16
 1/9 anonim ***** válasza:
68%
Felesleges ekkora hisztéria ebből. Valószínűleg véletlenül odaesett egy husdarabka. Megesik az ilyen.
2019. okt. 20. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
31%
Én szólnék. Nem is kárpótlas miatt, hanem azert, hogy eselyt adjak nekik a valtoztatasra. De ha mondjuk vega vagy és szamodra gáz megenni olyan ételt ami hússal erintkezett akkor siman visszavitetném a kaját.
2019. okt. 20. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
56%

Hiszti.


Ne is rendelj soha sehonnan semmit, sose tudhatod mikkel erintkezett a az eteled, meg a vegen az is lehet hogy ugyanazzal a kessel vagtak fel a gombat, mint a budos, veres husokat, ugyanabban a konyhaban, sot, ugyanaz a szakacs.


A tartarmartasban levo nyers tojast erdekes modon nem kifogasoltad...

2019. okt. 20. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
85%
Ez semmi. Más lenne a helyzet ha valamire allergiás lennél és az keveredett volna bele. Nem ér meg egy telefont.
2019. okt. 20. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
94%

3-as, a vegák csak húst nem esznek, tojást, tejet igen.


Én felhívnám őket. És ha allergiás vagy és olyan keveredik bele amit nem ehetsz?


Én már jártam úgy, hogy mogyoróallergiás vagyok, az ebéd mellé rendeltem fahéjas palacsintát is, 6 db-ot, amikből 2-ben valami csokis-kakaós massza volt. Felhívtam őket. Elnézést kértek és ennyi.

2019. okt. 20. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
33%
Ha nem allergiás vagy akkor ez nem ér meg egy telefont sem .
2019. okt. 21. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
62%
Ennyiből nem csinálnék ügyet,de ha mégsem hagyná nyugodni a dolog,akkor talán felhívnám őket,de kizárólag a jószándékú vezérelte,hogy jobban figyeljenek oda,mert lehet a következő vendég nem lesz ilyen megértő. Most nem azt mondom,hogy én kérnék bocsánatot,hanem figyelmeztet én őket a hibájukra.
2019. okt. 21. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
51%
Ha ennél néha egy kis húst, akkor nem lenne ilyen kielégületlen az agyad és nem hisztériáznál ilyesmin.
2019. okt. 21. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
29%
Mindenki hibazhat de egy rendelésen belül kettőt hibaztak. Én megkeresném a neten az étterem oldalát és írnek vélemenyt a googleban. Azt mindenki olvassa és eldömtheti akarne egy ilyen helyről rendelni. Vagy felhívnam őket és szólnék. Ha már megetted nem csinálnék cirkuszt. De szó nélkül azért nem hagynám mert akkor ez teljesen normalis lesz a jövőben is.
2019. okt. 23. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!