Kezdőoldal » Ételek, italok » Vendéglátás, éttermek » Hol lehet Budapesten házi...

Hol lehet Budapesten házi ételeket enni?

Figyelt kérdés

Olyanokra gondolok, hogy Pacal, meg szalontüdő, meg rántotthús krumplival, meg speciális házi saláták kisütött izékkel meg minden olyan, amit a háztartásokban főz az ember, de étteremben nem találni.


Kollégiumban élek és az állapotom illetve felszereltségem nem teszi lehetővé, hogy rendes, meleg ételt ehessek.


A skót, a csirkés szemüveges, a király (Reklámcenzúra) meg a társai nekem nem elfogadottak, mert nem laktató és nem ilyesmit keresek.


Menüétkezés nem felel meg nekem, mert az súlyos traumát okoz, ha kimarad egy menü és ki tudja mikor jön újra. Bizonytalanná tesz és pánikot okoz nekem. És pont ilyen kimaradt menüket próbálok keresni.


Például ha a menü csirke salátával, vagy kanember sajt salátával, meg ilyenek, és nekem nincs lehetőségem ilyet enni mert épp nem vagyok bent, vagy pedig elfogyott, akkor mindenképpen be tudjam pótolni az állapotom miatt.


Google nem a barátom, ilyen jellegű keresésre nem vagyok képes. Jobban bízom az emberekben. Emellett szülői segítségre nem számítok, barátaim se igen vannak.


Nagyon szépen köszönném meg a trollmentes választ ami adva van/lesz!


2019. nov. 6. 18:50
 1/5 anonim ***** válasza:
86%
A Klauzál téri Kádár étkezdét tudom neked ajánlani. Házias, magyaros ételek és klasszikus "kockás terítős" hangulat.
2019. nov. 6. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
85%
Otthon
2019. nov. 6. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

kanember sajt :DDDDDDDD


btw elég sok kifőzde van Pesten (inkább külvárosban) ahol háziasan főznek, valóban Pista bácsi jellegű szakácsok készítik a kaját... a házitól abban különbözik, h nem 5 adagot főznek, hanem 50-et.

2019. nov. 6. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
53%
Neked meg mi baj van az agyaddal?
2019. nov. 6. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Budapestnek kb. melyik részén?
2019. nov. 13. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!