Kezdőoldal » Ételek, italok » Vendéglátás, éttermek » Magyarországon hol találok...

Magyarországon hol találok olyan éttermeket/vendéglátó helyeket, ahol igazán nagy hamburgereket is lehet kapni?

Figyelt kérdés
Tehát olyan szép nagy hamburgereket, amiket egy átlagos étvágyú ember, jó eséllyel nem is bír megenni. Elég nagy étvágyú vagyok, és igazság szerint, elég ritkán volt még olyan, hogy egy hamburger elfogyasztása után normálisan jól laktam volna, pedig azért nem kevés helyen ettem már hamburgert.

2019. nov. 7. 10:39
1 2
 1/14 hollófernyiges ***** válasza:
86%
Nem egy okos üzletmodell, ha a felszolgált étel jelentős részét állandóan ki kell dobni. Vegyél két hamburgert.
2019. nov. 7. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
82%
Egyél két hamburgert.
2019. nov. 7. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Zalaegerszeg Oázis.
2019. nov. 7. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
74%

Egyél két hambit.

Nagyon remélem, hogy nem sok olyan hely van, ami direkt a pazarló adagokra hajt. :/

2019. nov. 7. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%

Győrben a Mackó Kuckó hamburger bárban. Ha Fekete Lacinak elég volt, talán Te is jóllaksz tőle ;)


[link]

2019. nov. 7. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
29%
Egyél csülök pörköltet, azzal jól laksz.
2019. nov. 7. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
Sopronban a Jumbo burgerben csinálnak előrendelésre hatalmas hambit. Ha fél órán belül meg tudod enni akkor ingyen volt🙂
2019. nov. 7. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
Hard Rock cafe és Friday’s. Mindkét helyen embertelen adagokat kapsz hamburgerből (is) olyan igazi csakis késsel-villával ehetőt, mert ember nem tudja akkorára nyitni a száját, hogy beleférjen.
2019. nov. 7. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
89%

Na tessék, akkor mehetsz Sopronba.:)

Egyébként itt valaki linkelte a győri Kuckó Mackót. Ettem már ott hamburgert, a Révfalui üzletükben. Nő létemre megettem, nem mondom, hogy nem laktam tőle jól, de nem ízlett. Össze volt csapva minden. Pedig nem is akkor mentünk, amikor "nagyüzem" volt.

2019. nov. 7. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
86%
Jav.: Mackó Kuckó. Elírtam.
2019. nov. 7. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!