Kezdőoldal » Ételek, italok » Vendéglátás, éttermek » Titeket is idegesít, hogy...

Titeket is idegesít, hogy vállalati menzán fél 2-re elfogy a kaja?

Figyelt kérdés
Ha nem akarom kivárni a fél órás sort és később jövök, nem marad semmi. Most el kell mennem kocsival messzebbre, ha enni akarok...

2019. nov. 11. 14:00
 1/6 A kérdező kommentje:
Kicsit autista vagyok, tudom, de idegesít, amikor bekorlátoznak, hogy nekem délben kell ennem, amikor óriási tömeg van.
2019. nov. 11. 14:05
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk nincs vállalati étterem, mert ahhoz túl kicsi az iroda, de minden nap délben hoznak főtt ebédet és büfészerűen kiteszik az étkezőbe. Délben mindenki sorba áll és már 3/4 1-re nem marad semmi. Engem is zavar, mert nekem ez még túl korai, de általában kimegyek és elteszek egy adagot a saját dobozomba, aztán megeszem később, 3 körül, amikor éhes vagyok.
2019. nov. 11. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Hát.... nálunk semmiféle kajálda nincs a munkahelyen belül, de ha kimegyek kajáért, kb ugyanez van.

11 körül szoktam kimenni ebédért, akkor még élhető.

Amúgy elég bosszantó, jobb lenne frissen, nem mikrózott kaját enni...

2019. nov. 11. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
58%

Rendelj!

Problem solved, lépjünk tovább!

2019. nov. 11. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Arról nem beszélve, hogy a munkáltató szempontjából mennyire hatékony, hogy mindenki fél órán át áll a sorban a kajára várva. Még azok is, akik nem éhesek, és inkább máskor ennének...
2019. nov. 11. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Az én munkahelyemen nem is volt ilyen lehetőség,
2019. nov. 12. 05:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!