Kezdőoldal » Ételek, italok » Vendéglátás, éttermek » Szolnokon jó étterem, kávézó,...

Szolnokon jó étterem, kávézó, cukrászda, ami nem drága?

Figyelt kérdés

2019. nov. 19. 16:05
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
100%

Ilyen nincs.

Cukrászda 2 van ami említés érdemel

1. Zagyva (nem szeretem túl kommersz, tucat minden)

2. Marcipán nekem jobban bejön, de ez még túl puccos(akár lenni)

Örök vita, hogy kinek melyik a jobb.


Étterem van több is ami "jó"(bb). De itt inkább azt kellene tudni mit szeretnél enni!

2019. nov. 19. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
100%

Zagyva nekem finomabb attol hogy nem fancy meg isteniek a sutik.

Kavezo meg nincs amit kedvelnek

2019. nov. 19. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is a Zagyva a kedvenc, kávézóból meg a New York bisztró, esetleg a Cafe Frei. Bár igaz ezek nem a legolcsóbbak, de szerintem finomak.
2019. nov. 19. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
100%

Első vagyok!

A zagyva fagyija jobb.

New York tényleg nem rossz.

A Fekete Macska se, de az sem olcsó!

2019. nov. 19. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
100%
Bicskás Székely Étterem (alcsi food) ahol nem drága a kaja, de cserébe finom! Bajnok étterem szintén jó, a Garden Hotel étterme is. Ha autentikus görög kaját szeretnél enni, akkor a Hellasz Taverna is nagyon szuper! Ha csak gyros-hambi, akkor Faló Büfé vagy New York Café.
2019. nov. 25. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
100%

A Hellasz szerintem szörnyű.

Nem fikazom, nekem nem jött be, 3x voltam mindegyik alkalommal negatív volt a tapasztalat. (de ettől még lehet másnak tetszik)

2019. nov. 25. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
100%
Mi volt a baj a Hellasznál? Nekünk eddig étellel soha nem volt gondunk, nagyon elégedettek voltunk már többszöri ottjárással. Ami nekem negatív ott, az a fiatal pincérhölgyek és urak unott hangulata. Az elég lehangoló tud lenni... de az étel nekem szuper volt mindig.
2019. nov. 25. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
65%

A kiszolgálást direkt nem írtam, mert az lehet a személyzet egy rossz napja miatt is!

1. alap gyrost kértem, annyira zsíros volt, hogy szó szerint tocsogott, de komolyan kanálszámra maradt az tányér alján.

2. marhából készültet kértem, elgondolkodtam rajta, hogy ez nem konzerv vagdalthúsból van? Ez sajnos mindent vitt.

3. szintén gyros, ekkor a hús már jó volt, viszont a zöldségek.... az uborka már a annyira magos volt, hogy közel állt ahhoz, hogy palánta legyen, paradicsom meg "zöld", de inkább fás volt.

Értem én, hogy nehéz jó alapanyagot beszerezni, meg drága is....

És nem fikázom félreértés ne essék. Lehet, hogy azóta már jó/jobb.

Mert ettem már rosszat a Bajnokban is, meg a Halászban is.

2019. nov. 25. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
100%
Hű, hát ez tényleg nem hangzik jól. Bármilyen fura is, én még pont gyrost nem ettem náluk soha. :)
2019. nov. 25. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim válasza:
Ajánlom az újonnan nyílt Wok Keleti konyhát!:) Ázsiai kaják, látványkonyha. Nagyon finom és valami újdonság. Mindenképp érdemes kipróbálni
2022. jún. 11. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!