Kezdőoldal » Ételek, italok » Vendéglátás, éttermek » Kíváncsi vagyok, milyen lehet...

Kíváncsi vagyok, milyen lehet szakácsként dolgozni. Anyukám jártas a főzésben, majd megkérem, hogy segítsen nekem. Na de! Mit tudtok a Tatabányai Keri iskolán belüli szakács szakmáról? Mit jelent a 3+2 év Képzési idő?

Figyelt kérdés
a hozzáértő emberek válaszát várom

2019. nov. 28. 18:02
 1/4 anonim ***** válasza:
0%

Indiában 1 év alatt 127-en haltak meg szelfizés közben, a vonat síneken.

Gyorsabb, és értelmesebb halál, mint a vendéglátás.

2019. nov. 28. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Tehát nem ajánlod?
2019. nov. 28. 21:58
 3/4 anonim ***** válasza:
Első válaszadó, nagyon röhögök :D
2020. jan. 7. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Te döntöd el mit szeretnél csinálni. Ez egy nagyon kemény meló,szellemileg fizikailag. Megterhel,család,szabadidő off,és pènz is csak akkor van ha kijutsz külföldre egy 4 csillagos szállodába,de még talan ott se keresnek sokat. Viszont aki bele van bolondulva a szakma szèpségébe itthon is megáll a sarkán. 3+2 év ez annyit tesz hogy 3 évig tanulod magas óra számban a szakmai tantárgyakat,magas gyakorlati idővel, majd 3 év eltelte után kapsz egy szakmai bizonyítványt, és 2 évet tanulhatsz érettségire ezután majd le is teheted. Ha nem mondtàl le róla akkor sok sikert kívanok😉
2020. jan. 29. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!