Kezdőoldal » Ételek, italok » Vendéglátás, éttermek » Nektek volt, hogy bezsóltak a...

Nektek volt, hogy bezsóltak a mekiben, higy mit eszel?

Figyelt kérdés
Vettem egy sajtburger menüt, meg volt kupon 2 cappuchino 1 áráért. Azt akartam bevlátani. Erre beszólt, hogy "nem lesz sok az kicsit, nem elég egy". Csak mosolyogtam, erre "igaz fiatalok vagytok, de ez a sok koffein, biztos ne adjak csak egyet, mit csináltok ennyivel?" Igaz egyedül voltam, de folyton úgy beszélt, mintha többen lennék, nem értem. Előttem vett 2 csaj, lehet velük téveztett össze. De akkor is... Kb. mint calami földönkivüli úgy éreztem magam azokkal a kávékkal.
2019. dec. 4. 15:56
 1/6 anonim ***** válasza:
72%

Lehet nagyon fiatalnak nézel ki. És lehet kicsit féltett nehogy bajod legyen mert az meg az ő felelőssége, ha utána rosszul leszel mert meghajtja a szívedet a koffein. (Ugye ő adja ki neked, ha meg nagyon fiatalnak gondolt téged akkor meg lehet nem tartotta jó ötletnek, hogy megigyál kettőt is.)



Persze az is lehet hogy rájuk lett szólva hogy kérdezősködjenek ilyenkor, hogy több hasznuk legyen. Mert pl ha az egyik ingyen van nekik nincs rajta akkora haszon. Így mivel egyedül is voltál lehet gondolta hogy úgy se kell neked a kettő és így próbált némi profitot fenntartani a főnökségi utasításra. Ugye azt se jó kedvükből kérdezgetik hogy esetleg még valamit?? Kávét?? Deszertet stb. Ez mind marketing.


Több oka is lehetett ennek. Amúgy velem ilyen nem igazán van. Max olyan hogy a boltba megkérdezik hogy miért ezt veszem?? Ebből mit lehet csinálni?? Ez miben jobb??

2019. dec. 4. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
97%
Ez nekem nem beszólásnak, csak beszélgetésnek tűnik.
2019. dec. 4. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
97%

Ez a beszélgetés a pénztárossal történt? Nem teljesen világos számomra. Hány éves volt? Férfi/nő?


Hát nyilván te voltál ott személyesen, nem én, de így, ahogy most elmesélted, én nem feltételezném, hogy piszkálni akart. Nem az ő dolga, hogy te mit csinálsz a kávéval, ettől függetlenül én nem vettem volna a szívemre. Szerintem nem akart rosszat.

2019. dec. 4. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
95%

Kicsit ellentétesnek tűnik az üzleti logikával szemben, de lehet hogy úgy van, ahogy az 1-es mondja.

Tőlem még soha nem kérdeztek olyat, hogy "biztos hogy meg akarod venni? Biiiiztos?"

Ez általában fordítva szokott lenni :D

Szerintem se beszólás amúgy

2019. dec. 4. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
97%
De bezzeg amikor ugyanezek a fiatalok fejenként 2 BigMacet, 2 sajtburgert, 2 sültkrumplit, 1 pitét meg 1 liter kólát betolnak, az nem sok... :D
2019. dec. 4. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Ki van tiltva napok/hetek a kérdező és mégis ki van emelve a kérdés?!?!

Ez mégis mi???

2019. dec. 9. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!