Kezdőoldal » Ételek, italok » Vendéglátás, éttermek » McDonald's kupont hányszor...

McDonald's kupont hányszor lehet beváltani?

Figyelt kérdés

Az van rajtuk, hogy többször beváltható. De végülis hányszor?

Mert az az egy kupon amit én szeretek, eltünik a kuponjaim közül egy idő után, úgy hogy nem frissül az egész kuponajánlat, az összes többi még ugyanaz mint volt, csak az hiányzik amit én már beváltottam. (lehet már beváltottam kétszer, nem tudom.) De ezt már többször megfigyeltem, és ugyanis a Spicy sertésburgereset szeretem, de most sincs már ott a kuponjaim között.


Szóval kérdezném, hogy ez a többször beváltható konkrétan hányat jelent?



2019. dec. 18. 13:29
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Változik a kínálat.

Most pl csak olyan spicy sb van fent, ami sajtburgerrel és mcchickennel kis krumplival és üdítővel van.

Amúgy ha rámész a kuponra, alul lesz egy 4 jegyű kód, ezt pl be tudod írni a terminálban, ha rendelsz. Ez a kód addig jó, amíg él az az ajánlat, nem addig, míg látod is a kupont.

2019. dec. 18. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Amíg él az ajánlat, tetszőleges alkalommal beváltható.
2019. dec. 18. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
A Mekit annyira nem vizsgáltam, de a KFC-nél a kuponok egy része tűnik el minden hónapban és jön helyette új.
2019. dec. 18. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!