Kezdőoldal » Ételek, italok » Vendéglátás, éttermek » Hangulatos etterem Budapesten...

Hangulatos etterem Budapesten Valentin-napon?

Figyelt kérdés

Videki vagyok, de ezen a napon a baratommal egy etterembe szeretnenk menni Budapesten. Ar-ertek aranyban van valami hangulatos hely? (19L+22F)

O nem magyar, ugyhogy tradicionalis etterem is szobajohet


2020. jan. 27. 21:13
 1/6 anonim ***** válasza:
86%
Dzsungel étterem,Tortuga,Sir Lancelot,Buffalo steak house(ez már kicsit drágább),hirtelen ezek jutottak eszembe :)
2020. jan. 27. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
86%
Eszembe jutott még a Dallas étterem
2020. jan. 27. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Koszonom, megnezem a honlapjukat! ☺️
2020. jan. 27. 21:38
 4/6 anonim válasza:
78%
Én az Ono Poké Bowl Bart ajánlom, tradicionális hawaii kaja, szerintem nagyon jó, az árak is jók. Mi párommal a Magic nevű, Harry Potter témájú helyre fogunk menni.
2020. jan. 27. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
83%
Ajánlom az Iguana mexikói éttermet, isteni finom ételek vannak és hangulatos is. De foglalni kell asztalt előre.
2020. jan. 28. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
32%
Hát én a Dzsungel éttermet nem ajánlom abszolúte, ha csak nem ott terveztek megöregedni egy szar kajára várakozva. Shiraz éttermet tudnám ajánlani neked. Vérbeli perzsa étterem, különleges ételekkel és hangulattal.
2020. febr. 5. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!