Kezdőoldal » Ételek, italok » Vendéglátás, éttermek » Miert irja a meki hogy 15 ora...

Miert irja a meki hogy 15 ora utan is lehet de csak elvitelre kajat venni? Amikor ahol en voltam most csak az autos kiszolgalas mukodott. Kicsit megteveszto amit irnak.

Figyelt kérdés
2020. márc. 20. 20:07
 1/6 anonim ***** válasza:
91%
Miért, az autós kiszolgálás nem elvitelre működik?
2020. márc. 20. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Es ott egy meterre kell varkozni? :D mert ezt hangoztatjak a neten plusz facen irtak hogy papiron lehetne vasarolni. Szoval fura.
2020. márc. 20. 20:25
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Driveban vásárolhatsz te is, gyalog is
2020. márc. 20. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Hat inkabb nem kockaztattam meg mert ket iranybol jovo forgalom van es meg egymast is ledudaljak. Kepzelem mi lett volna ha en beallitok kozejuk.
2020. márc. 20. 20:36
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
A McDrive-ra vonatkozik meg a házhozszállításhoz. Csak te értetted félre.
2020. márc. 21. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Akkor miert irjak hogy az elvitelre vasarlas idejere lehet bent az uzletben tartozkodni? Mondjuk tuleltem csak na. :)
2020. márc. 21. 12:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!