Kezdőoldal » Ételek, italok » Vendéglátás, éttermek » Lehetséges hogy étel rendelésn...

Lehetséges hogy étel rendelésnél (pl meki, vagy bármi) elfogadják a szépkártyát? Tehát, hogy a futárnak lehet azzal fizetni?

Figyelt kérdés

2020. márc. 23. 11:25
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Igen, én rendszeresen rendelek szép kártyás fizetéssel.

Ha van terminál a futárnál, akkor elfogadják, de én mindig előre jelzem, hogy így szeretnék fizetni.

2020. márc. 23. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm a hasznos választ! És Te honnan szoktál rendelni, ha megkérdezhetem?

Valamint telefonon (hívással) vagy interneten?

Mert például a netpincér mobilos appban, nem találok olyan lehetőséget hogy szépkártya, a fizetési módok között.

Akkor náluk nem lehet ezzel fizetni? Akkor sem, ha az adott étterem amúgy elfogadja?

2020. márc. 23. 11:37
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
falatozz.hu-n rendszeresen fizetek így, mivel ők olyan étteremnél is adnak erre lehetőséget, ahol egyébként ezt nem tudják megoldani.
2020. márc. 23. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
#3. Köszi neked is! Bocsi, hogy ennyit értetlenkedem, de jól értem hogy akkor az általad említett oldalról bármit is rendelek, aut fogom tudni szépkártyával is fizezni?
2020. márc. 23. 13:59
 5/7 A kérdező kommentje:

Ja, közben megtaláltam, hogy az oldalon belül éttermenként meg lehet nézni, hogy elfogadják és van olyan ahol igen és szállít is ide...

Csak kicsit félek megrendelni, mert készpénzben most nincs nálam annyi amennyiért rendelnék :/

Csak a szépkártyámon van annyi.

2020. márc. 23. 14:10
 6/7 Béla211 ***** válasza:
Fel hívni nemtudom őket hogy még kérdezd?
2020. márc. 23. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Na online fizettem a szépkártyával.

Nem tudtam, hogy lehet ilyet...

2020. márc. 23. 17:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!