Kezdőoldal » Ételek, italok » Vendéglátás, éttermek » Debreceni anyukák, ti honnan...

Debreceni anyukák, ti honnan rendeltek ételt? És mennyire vagytok megelégedve vele?

Figyelt kérdés
2020. márc. 28. 11:44
 1/3 anonim ***** válasza:
70%
Remélem az anyukák nem rendelik az ételt, hanem főzik...
2020. márc. 28. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Két hete majdnem minden nap főzök,sütők( még kenyeret is) és jó lenne ha heti egyszer,rendelni is tudnánk. Mi nem halmoztunk fel 20 kiló lisztet ,meg semmi hasonlót, nem is tehetném meg, és nem csak azért mert nem volt 70-80 ezer forintom arra,hogy kifosszam a boltokat, hanem azért sem mert nem tudnám tárolni. Nem bűn szerintem az ha valaki heti egyszer rendel ételt. Kérlek csak olyanok válaszoljanak aki, értelmes választ is tudnak adni. Köszönöm
2020. márc. 28. 14:33
 3/3 anonim válasza:
100%
A Netpincérről rendelj és ott tökéletes ételeket lehet nagyon sok étteremből, bárból, kávézóból stb.. Ott be lehet állítani hogy mikorra jöjjön meg az étel és még a futárt is követni lehet hogy hol van es mikor erkezik meg. Én nagyon tudom ajánlani!
2020. ápr. 8. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!