Kezdőoldal » Ételek, italok » Vendéglátás, éttermek » Melyik Budapesten a legjobb...

Melyik Budapesten a legjobb cukrászda?

Figyelt kérdés
Ezeket is véleményezzétek mert ezeket sokan mondják: Daubner, Szamos, Sugár Shop, Gerbeaud, Horváth, Nádory,Auguszt na és még ez is érdekesnek tűnt: Espressoul de ezt nem igazán írták pedig a feleségek Luxuskivitelben láttam ezt és nagyon jól néztek ki a sütik. Na de melyik a legjobb cukrászda? A legtöbben a Daubnert írták a legjobbnak aztán a Szamos de a Sugar Shopot is sokan írták és elég drága hely de sajnos a sütik elég rosszak viszont szerencsére látványosak. A Horváthot Nádoryt és Grebaudot is írták páran bár a Gerbeaud állítólag nem igazi cukrászda. Na mind1 írjátok!

#Magyarország #Budapest #cukrászda #Sugar shop #Daubner #Szamos Marcipán #Grebaud #Feleségek Luxus kivitelben #Horváth Cukrászda #Nádory Cukrászda
2020. ápr. 12. 16:03
 1/7 anonim ***** válasza:
97%
Szerintem minden felsorolt cukraszdanak megvannak az erossegei, de ettol meg egyik sem jobb a masiknal.
2020. ápr. 12. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
A Szamos nekem örök kedvenc.
2020. ápr. 12. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
96%

A Szamost én sajnos lehúznám a listáról. Pár napja voltam: elázott piskóta, növényi hab, íztelen, túl cukros krém... meg se lehetett enni. A többi jó, bár én nem vagyok elájulva a Sugat Shoptól.

Amik az én kedvenceim: Desszert.Neked, Plantmilkyway (ez vegán és gluténmentes), Cloud9 (fagylaltdesszert), Chouchou, Édességlabor. Mindegyiket csak ajánlani tudom.

2020. jún. 16. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
szerintem messze a Daubner a legjobb:)
2020. jún. 16. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Egy biztos. Sajnos nagyon hirtelen, akar azonos vezetoseg mellett hirtelen lejtmenetbe kapcsoltak mar idonkent. Mikor aremeles helyett minoseg rovasara tortentek dolgok. De olyan is van, mikor szerencsere eszbekapnak.

Koztuk van az, amelyik nagyon el volt pofatlanodva egy idoben, de nem nevezem meg, mert huszoneve volt.

2020. jún. 27. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

"a Gerbeaud állítólag nem igazi cukrászda"

Miért nem?

2020. jún. 27. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Szamos már nem az igazi régen imádtam az ízeit, de egy idő után nagyon leromlott cserébe drága is maradt. Daubnerben finomak nagyon a torták Sugar Shopban a cukik meg a shakek, fagyik stb többivel nincs tapasztalatom
2020. szept. 25. 01:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!