Kezdőoldal » Ételek, italok » Vendéglátás, éttermek » Meki vagy egy jó hamburgerezö/...

Meki vagy egy jó hamburgerezö/gyrosos/pizzázó, melyiket szoktátok választani inkább?

Figyelt kérdés

Személy szerint csak a meki mert egy jó hamburgerezöben hiába dolgoznak jó alapanyogakkal semmi különleges nincs benne megtudnám csinálni magamnak jóval olcsóbban, ugyanez igaz a pizzára is.

Gyrosos esetén még hozzájön az is hogy sokszor gyenge minosegu húst adnak 10 évvel ezelött mindegy volt hova mentem mindig hasmenés volt a vége, és itt is játszik hogy magamnak sokkal jobbat tudok olcsóbban


Még mekit nagyon nehéz leutánozni sosem kapom ugyanazt az ízt hiába probalom



2020. ápr. 29. 14:14
1 2
 1/11 anonim válasza:
82%
Találd ki! :-)
2020. ápr. 29. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
90%
Jellemzően a maszek hamburgerest/gyrosost választom.
2020. ápr. 29. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
90%
Én a jó pizzázót választanám.
2020. ápr. 29. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
86%

Huh, akkor még nem voltál tényleg jó hamburgerezőben. Te otthon azt a minőséget kétlem, hogy elő tudod állítani. Nem mindegy a hús sütése, a szószok típusa stb..Egy igazán jó gyrosos nem azt a minőséget adja, mint a huszadik sarki éjjel-nappali büfé. Igazi fetakrém, finom, minőségi hús, helyben sütött pita stb..

A pizzák esetében is ugyanez. Egy jó fatüzeléses kemencében készült pizza utánozhatatlan számomra.

A mekit szerintem azért nem tudod leutánozni, mert műkaja. Azokat a mesterségesen megkreált ízeket otthoni zsömlével, mustárral stb..nem lehet megalkotni..

2020. ápr. 29. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
38%
Mekiben már évek óta nem jártam, mert tudom hogy milyen "hús" kerül bele. Inkább kfc, ha meg hamburgert szeretnék akkor szerintem nem drágább a kézműves hambi sem, ami finomabb és jól is laksz vele.
2020. ápr. 29. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 Noblesse Oblige ***** válasza:
84%

Inkább kézműves hambi. A meki nekem "ehetetlen". Se íze, se bűze, sílány alapanyagokkal dolgozik. Pl. Lapkasajt... komolyan?


Kisgyerekeknek elmegy, de én bárhányszor esélyt adtam a Mekinek mindig csalódnom kellett.

2020. ápr. 29. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
88%

Hangulatfüggő, egyik sem zárja ki a másikat. Mára eljutottunk oda, hogy minden kajával és kajáldával szemben van egy kis bizalmatlanság bennem, hiszen nem látom ki, miből és hogy csinálja azt, amit majd megeszek, a rossz tapasztalatok meg gyűlnek azért az évek folyamán.

Bár, talán a mekiben nem volt még ilyen, mert ott pontosan azt a műanyagot kapom, amit várok :)

2020. ápr. 29. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
57%
Én ezek közül mindegyiket szeretem, időnként mindhárom helyre megyek, kedvemtől függően.
2020. ápr. 29. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Már válaszoltam, de annyit hozzátennék, hogy gyrostól még sose fostam, annyi a trükk hogy nem a 400 forintos extra csipős kóborkutyákból készültet kell enni
2020. ápr. 29. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
53%
Mekiben már évek óta nem voltam és nem is készülök, az se zavarna, ha csődbe menne, szerintem ezzel meg is válaszoltam :D
2020. ápr. 29. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!