Kezdőoldal » Ételek, italok » Vendéglátás, éttermek » Vegák! Mentek Pizzériába, ha...

Vegák! Mentek Pizzériába, ha tehetitek? Toleránsak? Csak mert általában, én Pizzázókban 1-2 vega pizzát szoktam látni.

Figyelt kérdés

2020. máj. 11. 17:36
 1/6 anonim ***** válasza:
92%
Itt Szegeden egyre több pizzériában lehet kérni növényi sajtot a rendes helyett. Illetve, simán engedik, hogy variáljak a pizzán. Pl. Van egy kedvenc pizzám csípős paprikával és én nem kérek rá bacon-t.
2020. máj. 11. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
91%
Igen, én is szoktam menni, főleg Margaritát szoktam enni.
2020. máj. 11. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Na igen. Ez meg a másik, hogy sok helyen meg a variálást nem szeretik.
2020. máj. 11. 19:05
 4/6 anonim ***** válasza:
78%

nem fogják fel a variálást...


Én tejföl helyett kértem paradicsommal, érzékenység miatt, az se ment

2020. máj. 11. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
81%

Én nem vagyok vega, de tej és fruktóz érzékeny vagyok. Nem szeretik, de én például sajt nélkül kérem. Néha sajttal kapom, de azt vissza is küldöm nekik.

Kívánság pizza szinte mindenhol van, én mindig magam választom a feltétet is

2020. máj. 11. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Sunshinedoll ***** válasza:
83%

Szoktam, igen. Nyilván az adott helytől függ, mennyire vergődnek azon, ha variálni kell.

Egyrészt adjanak normális vega opciót és akkor nincs variálás, másrészt meg ha azt látom, hogy nagyon húzzák a szájukat, vagy abszolút nem tudnak kiszolgálni nekem megfelelő étellel, akkor eljövök és oda többé nem megyek vissza.

Errefelé is egyre elterjedtebb a növényi sajtos opció, egyébként néha bevállalom a sima sajtot is, de nem sűrűn. Kívánságpizzára meg mindenki azt kér, amit akar.

2020. máj. 12. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!