Kezdőoldal » Ételek, italok » Vendéglátás, éttermek » Ha a mekiből rendelek házhozsz...

Ha a mekiből rendelek házhozszállítással big mac menüt és 600 ft a kiszállítási díj akkor kell adni borravalót a futárnak?

Figyelt kérdés
Online fizetek netpincéren
2020. máj. 18. 18:22
 1/6 anonim ***** válasza:
33%
Ha dupla aron megeri megvenni a kajat, akkor mit spuroskodsz a csoringer futaron?
2020. máj. 18. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Thomasblr válasza:
100%
Ha nincs kp-d akkor nem muszaly de ha van biztos orulne valamennyinek.
2020. máj. 18. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
42%
Mivel a szállítási díj nem a futáré, igen, szoktam a futárnak borravalót adni. Akkor is, ha előre, vagy kártyával fizetek.
2020. máj. 18. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Akárhonnan, akármennyiért rendelünk, kp-val, kártyával vagy előre elutalva, a futárnak mindig készítünk 100/200 forintot.

Mindig is így volt, de a vendéglátós múlt is biztos erősítette ezt bennem.

2020. máj. 20. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

#3 A kiszállítási díj nem a futáré, de a fizetése igen.

Én amúgy mikor elkezdtem NetPincér Go-val rendelni, és kártyával online fizetni, akkor mindig készítettem ki 200Ft-ot borravalónak, de mire odaadtam volna, addigra már a kezembe nyomta a kaját és sarkon is fordult. Ez több futárral is így történt, azóta ilyen rendelésnél már nem is készítek ki pénzt, láthatóan nem várják el.

Ha készpénzzel fizetek futárnak, akkor ha olyan az összeg, akkor felkerekítem pl. 1850Ft a rendelés, akkor odaadok 2000Ft-ot és megköszönöm.

2020. máj. 30. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ha nem akarsz neki adni borravalót, a netpincér felületén be lehet jelölni, hogy érintkezés mentes átvétel és, akkor a futár csak leteszi az ajtód elé a kaját és elmegy, még személyesen sem kell vele találkozni. De ha akarsz neki amúgy adni, akkor adjál neki. A minimum rendelés a Mekinél 2000 Ft, az sok. Plusz még rájön a házhoz szállítás díja is, szóval... Így is fizetsz legalább 2000-2500-3000 Ft-ot.
2020. jún. 3. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!