Kezdőoldal » Ételek, italok » Vendéglátás, éttermek » Ezert megharagszanak majd?

Ezert megharagszanak majd?

Figyelt kérdés
Mekibe megyek dolgozni majd a nyaron itt Budapesten. Ugye felajanlottak nekunk ingyenes etkezest csak az a baj h en fogyokurazo vagyok egy alapbol hizekony alkat ugyhogy nem biztos h mindennap ott ebedelnek hanem inkabb otthon egeszseges etelt

2020. máj. 22. 17:31
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem, miért tennék, nem kötelező csak egy lehetőség, ha nem élsz vele a te dolgod.
2020. máj. 22. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem inkább örülnek neki, annyival is kevesebbe kerülsz nekik.
2020. máj. 22. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Tavaly nyáron Mekiben dolgoztam. Én minden nap ott ebédeltem, de többeknél láttam, hogy szendvicset rágcsálnak, vagy az otthonról hozott, főtt ételt melegítik. Tudomásom szerint senki sem szólt érte nekik. Nem kötelező mekis dolgozóként sem mekis kaját enni.
2020. máj. 22. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem, buta kérdés, és ha ezért megharagudna bárki is, én el is köszönnék, mert olyannal nem érdemes sokáig egy légtérben lenni.
2020. máj. 22. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
18%

en tudom, de nem mondom el


bibibi

2020. máj. 22. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem kötelezõ ott enni, ha ezen megsértõdik valaki, az az õ baja.
2020. máj. 23. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!