Kezdőoldal » Ételek, italok » Vendéglátás, éttermek » Adtok borravalót, ha sokat...

Adtok borravalót, ha sokat késik a futár?

Figyelt kérdés

Ez igazából már a 2. esélye az étteremnek (több nem lesz).

Első alkalommal 1,5 órát írtak szállítási időnek, oké. Amikor már a 3. órában jártam felhívtam az éttermet érdeklődni, hogy mi történt... Döbbenten közölték, hogy az ő rendszerükben már 2 órája leszállították az ételt és át is vettem. Letették, felhívták a futárt és visszahívtak engem (ezért adtam egy új esélyt ma), hogy a futár elvileg lerobbant, csak a rendszerben megjelölte, hogy már járt nálam, de már átadták egy másik futárnak, hamarosan érkezik. Így 3,5 óra lett a 1,5 órából, nem adtam borravalót.

Ma rendeltem újra, de 40 perce késik. Valószínűleg soha többé nem rendelek innen, de a múltkori telefonbeszélgetésből egyértelműen kiderült, hogy a futár a hibás (meg teljesen kihűlt az étel is)... még adok neki 20 percet (így összesen 1 óra késés lenne ma), ha nem akkor felhívom az éttermet, hogy megint eltűnt valamerre az étel.

De visszakanyarodva a kérdésre: ti 1+ óra késésre adtok borravalót?



2020. máj. 23. 14:38
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Soha nem adok
2020. máj. 24. 02:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Nem
2020. máj. 25. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim válasza:
Nem. Mire fel?
2020. jún. 12. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!