Kezdőoldal » Ételek, italok » Vendéglátás, éttermek » Pizza VI. kerületi kiszállítás...

Pizza VI. kerületi kiszállítással? Melyik helyről rendeljünk jót ár/érték arányra?

Figyelt kérdés

Már több, mint egy éve lakunk itt, de nem találtuk meg a "törzshelyünket".


Ahol felnőttem vidéken, ott most is 1100-1300 egy nagyon jó minőségű pizza.


Itt fővárosban egyrészt nem is adnak ennyiért, tehát pofátlanul drágák, másrészt pedig a drágább 2000 felettivel is megszívtuk már, hogy mennyire hihetetlenül rossz volt (a szósz fini volt, de a feltét trehány, össze se volt vágva rendesen a hagyma, stb..) ☹️

Netpincér értékelések sem mérvadóak, mert nem tudom mi van itt... a pestiek hozzá vannak szokva a szarhoz!? Balatonnál is szezonban 1500-ért olyan fullos pizzát csinálnak, amit otthon nem tudsz. Nem értem mi itt ez a pizza maffia! El vagyok keseredve ☹️


Kérlek segítsetek, javasoljatok olyan éttermet, akik szállítanak ki VI. kerületbe elfogadható áron és minőségben.

Köszönöm! 🥰



2020. máj. 29. 15:38
 1/2 anonim ***** válasza:
A Bellozzót szeretem, bár az sem olcsó, de legalább finom.
2020. máj. 29. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Nem vagyunk hozzászokva a szarhoz, gondolom van sok ember akinek más az elképzelése a "fullos" pizzáról, mint neked. Én amúgy azon ritka alkalmakkor amikor pizzát rendelek, a Pizza Hut-ból szoktam, nekem az a kedvencem.


A vidéki árakat meg ne hasonlítsuk már össze a VI. kerülettel. Már csak azért se mert ötször annyiba kerül bérelni vagy megvenni a helyet, ahol sütik a pizzát.

2020. máj. 29. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!