Kezdőoldal » Ételek, italok » Vendéglátás, éttermek » Békéscsaba La Maffia étterem?...

Békéscsaba La Maffia étterem? Mennyit változott?

Figyelt kérdés

1-2 éve rendelgettem onnan,

a hambi és a hot-dog nagyon bejött ott, viszont a rendelgetési hullám megszakatt, mivel nagyjából 1 éve mindenen emeltek 200 forintot és fele akkorák lettek az adagok is.


Esetleg ha van itt olyan, aki mostanában rendelt onnan, attól kérdezném, hogy azóta újra nagyobbak az adagok, vagy ugyanolyan kicsik?

Megfordult a fejemben, hogy az csak egy egyszeri-kétszeri alkalom volt, hogy kb a markomban elfért a kis, ezer forintos hambi, de korábban meg akkora volt mint a fejem..


Szóval azóta a megszokott méretekben árulják az ételeket, vagy nem? (Mert ha nem, akkor inkább itthon megcsinálom magamnak a hambit😅)



2020. jún. 5. 17:23
 1/2 anonim válasza:

A buci régen is és most is ugyanattól a beszállítótól jön. A méret nem változott, se régen, se most. ;)

Esetleg próbáld ki a tortillat.

2020. júl. 7. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Azóta rendeltem, és most is hatalmas a hambi :3

Egy időben kicsi volt valamiért, lehet csak egyszeri alkalom volt, vagy lehet csak elfogyott vagy valami..

A tortilla valami förtelem szerintem. Egy árban van a hambival, csak éppen negyed akkora, meg kb ugyan az van benne, csak kevesebb mindenből.

2020. júl. 8. 06:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!