Kezdőoldal » Ételek, italok » Vendéglátás, éttermek » A fine dining éttermekben...

A fine dining éttermekben kinézik azokat, akik nem fogyasztanak bort és semmilyen más alkoholos italt?

Figyelt kérdés
Még abban az esetben sem, ha az adott menüsor részét képzik az italok.

2020. jún. 6. 21:39
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
A menüsornak sosem része az alkoholos ital, mindig van alkoholmentes alternatíva is.
2020. jún. 6. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Elvégre oda a vendégek elég nagy százaléka kocsival jár, amit vezetni kell valakinek.
2020. jún. 6. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Furcsa lenne ha barmilyen etterembol "kineznek" a vendeget. Talan valami kocsmaban de ott sem kinezik, hanem kidobjak.
2020. jún. 6. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Soha nem fogyasztottam alkoholos italt semmilyen étteremben, és a társaságom sem. Alkoholizálni máshol szoktunk, étteremben nem iszunk elvből. Soha nem néztek ki.
2020. jún. 6. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Gondold át a kérdésed!

Akkor kinéznének minden terhes nőt, gyógyszert szedőt, fiatalkorút, gyógyulni szándékozó alkoholistát, vagy aki elvből nem iszik és a gk vezetők hatalmas táborát, ahogy az utóbbit már írta valaki.

2020. jún. 6. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Dehogyis! Van aki épp antibiotikumot szed, arra nem szabad alkoholt inni. Van olyan gyógyszer is, ami után egy hétig nem szabad. Én már szedtem olyat.
2020. jún. 7. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!