Kezdőoldal » Ételek, italok » Vendéglátás, éttermek » Kiszállításnál miért kérdik...

Kiszállításnál miért kérdik meg,hogy kártya vagy kp?

Figyelt kérdés
Ma rendeltem kaját,de a csajnak kártyát mondtam telefonban,aztán amikor kiért a futár rájöttem hogy nincs nálam,és kpval akartam fizetni,de mondta hogy nem tudok meg őt lebsszák...Nem mindegy nekik mivel fizetek...?
2020. jún. 7. 17:42
 1/10 anonim válasza:
94%
Nem, mert ugy lett kiallitva a szamla.
2020. jún. 7. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
20%
Korlátozások vannak érvényben. Valahol csak azért nem fogadnak el kp-t, mert félnék a koronától.
2020. jún. 7. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
91%
Pontosan ahogy az első írta. Nem mindegy, hogy állítják ki a számlát. Itt te vagy a hibás, hiszen rendelés előtt meg kellett volna győződnöd, hogy van pénzed vagy sincs.
2020. jún. 7. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
én is ezt tippeltem volna #1,de engem kajak triggerel,nem tudom egyedül vagyok e ezzel,Amerikában nem emlékszem,hogy megkérdezték volna bármikoris
2020. jún. 7. 17:56
 5/10 anonim válasza:
86%
Mert Amerikab nem ilyen az adorendszer okostojas
2020. jún. 7. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
89%

Ez nem Amerika, itt a pénztárgép be van kötve a NAVhoz amin rajta van mivel fizetsz. Erről neki blokkot kell adnia neked, tehát muszály előbb kiállítania meg az étteremben.

Lehet itt Amerikázni de ott is vannak hülye szabályok és itt is, ahogy jók is.

Nem tudom, hogy jön ide egy teljesen másik ország teljesen másik rendszere.

2020. jún. 7. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
89%

Amerika 😂

A DM-Ben sem kérdezik meg, hogy van-e Rossmanos pontgyűjtő kártyád, mivel más rendszer, senkit nem érdekel itt, hogy ott mi van.

2020. jún. 7. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
93%
Azért, mert ha kártyával fizetsz, a terminál nyomtat számlát, és a NAV -felé is elküldi. Ha KP.-val fizetsz, akkor a számlát előtte ki kell nyomtatni az üzletben, és azt viszi magával a futár.
2020. jún. 7. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
82%
Aztán végülis mivel fizettél?
2020. jún. 7. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
köszi az értelmeseknek,akik meg beszólogattak,azokat megkérném hogy ne itt vezessék le a mikropéniszükből adódó frusztrációjukat,köszi. #9 apple payel,de az a másik kártyámhoz van,arról nem akartam:)
2020. jún. 7. 20:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!