Kezdőoldal » Ételek, italok » Vendéglátás, éttermek » A Burgerben, ha napközben...

A Burgerben, ha napközben reggelit rendelnék nem szolgálnának ki, miért?

Figyelt kérdés

A reggeli szendvicsek tök menôk, miért nem rendelhetek akár vacsorára ilyet?


A készletre nem hivatkozhatnak,mert megoldani meg tudnák, csak akarat kérdése...(gondolom azért mert nincs elôállítva, és arra várni kéne 10 percet kb)


Ha várnék akár 20-at is, kiszolgálnának szerintetek?



2020. jún. 13. 21:08
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Mert ez a szabály. Reggelit csak x ideig készítenek, nem 20 percet kell várnod, hanem másnap reggelig.
2020. jún. 13. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Az előttem szólóval értek egyet. Reggelit asszem délelőtt 10-ig lehet kérni, aztán nem. Ez egyébként a Mekiben és más gyorséttermekben is így van.
2020. jún. 13. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

[link]


Külföldön van. 😛

2020. jún. 13. 21:43
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ott is ugyanez a helyzet, mint itthon. A Burger King ugyan nemzetközileg egységes.
2020. jún. 13. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

#4


Mármint a McDonald'snál lehet valahol napközben kérni...

2020. jún. 13. 21:56
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Akkor lefordítom a kérdést: "h*lye vagyok, mert nem értem meg hogy egy étterem miért nem az én kényem - kedvem szerint működik".
2020. jún. 13. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Konyhatechnikai okokból nem lehet reggelit kérni, mekiben 10:30, burgerben 11 óra után. Egyszerűen nincs annyi sütő, hogy mindegyik fajta húst süssék. Ezért reggel csak ezt, utána csak azt sütik. Legalábbis a mekiben. A burgerben valahogy megoldják, de gondolom ott kisebb a forgalom reggel, így tudnak felváltva sütni.
2020. jún. 13. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
#7 Köszönöm, erre voltam kíváncsi, hogy mi az ok.
2020. jún. 14. 07:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!