Kezdőoldal » Ételek, italok » Vendéglátás, éttermek » Miért nem készítik el nekem...

Miért nem készítik el nekem az ország tortáját?

Figyelt kérdés
Családi ünnepség alkalmából rendelni szerettem volna egy tortát és a 3 évvel ezelőtti ország tortáját választottam. Volna. Közölték velem szinte kinevetve a cukrászdában, hogy hát ők azt nem fogják nekem elkészíteni. Ez egy általános dolog, hogy ezeket a bizonyos recepthez kötött tortákat nem lehet rendelésre kérni sehol? Azt gondolnám, hogy ez az egész ország tortája dolog pont arról szól, hogy olyan újdonságok szülessenek, amit szeretnek az emberek. Ebből kiindulva miért meglepő az, ha valaki ismét olyat szeretne enni?

2020. jún. 15. 11:24
1 2 3
 1/23 A kérdező kommentje:
Illetve nem 3, hanem 4 évvel ezelőtti torta volt az Őrség Aranya.
2020. jún. 15. 11:25
 2/23 anonim ***** válasza:
93%

[link]

Itt a recept, süttesd meg valakivel aki vállalja!

2020. jún. 15. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 A kérdező kommentje:
Ha arra gondolsz, hogy a speciális hozzávalók miatt nem készítenék el, akkor a válaszom nem. Mivel egyébként is szoktak szelet süteményben ilyet készíteni. Ráadásul nem is egy kis "házi" cukrászdában voltam, így meglepődtem hogy ez kihívást jelentett volna.
2020. jún. 15. 11:48
 4/23 anonim ***** válasza:
93%
Hogy sehol nem lehet, az nem általános, de hogy nem mindenhol lehet, az igen. Nem mindenhol adottak a lehetőségek egyedi rendelések vállalásához.
2020. jún. 15. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
93%

Minden cukrászdának van egy adott kínálata, amiből választani lehet. Az ország tortáját adott évben se készíti mind, évekkel később pedig kb sehol nem lehet kapni. Nem kell ezen se csodálkozni, se háborogni. Általában nincs is igény ezekre pár héttel a megjelenésük után. A másik dolog pedig az, hogy egy megrendelés miatt vagy nagy tételt kell bevásárolniuk bizonyos alapanyagból, vagy kiskereskedelemben kell megtenniük, így a tortának a végén olyan magas ara is lehet, hogy egyszerűen nem fogod átvenni a végén.

Ha mindenképpen azt a tortát akarod, kérdezd körül az imseroseidet, hátha van egy házi cukrász, aki ezt megcsinálna neked.

2020. jún. 15. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
94%

Ha nincs a kínálatukban, akkor nem fogják egyetlen megrendelés kedvéért felrúgni az egész logisztikájukat, meg a beszerzésüket...


ja, most látom, az 5-ös már leírta gyak. ugyanezt. :))

2020. jún. 15. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
96%
Az, kozben látom azt írod, szelet sutem3nyben meg van. Hát akkor egyszerű, vegyél anyni szeletet, amennyire szükséged van
2020. jún. 15. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
85%

[link]

itt elkészítik

2020. jún. 15. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
46%

Egyszerű: idióták

El kell menni máshová, és kiröhögni őket

ha nem kell nekik egy 8-10 ezres megrendelés, akkor az az ő bajuk

2020. jún. 15. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
49%

8!


Komaromban. Mi van ha a kerdezo az ország másik felén el?

2020. jún. 15. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!