Kezdőoldal » Ételek, italok » Vendéglátás, éttermek » Ebéd kiszállítás V.kerületbe?

Ebéd kiszállítás V.kerületbe?

Figyelt kérdés

Egy gimnazista lány vagyok, aki sikeresen lekéste a szeptemberi menza befizetését:)

Szüleimmel közösen úgy döntöttünk hogy akkor oda rendelném az iskolámhoz egy kiszallito cégtől az ebédemet, tudnátok ajánlani, akitől az V. kerületbe tudok kérni?


~Elsődleges szempont az ára.

~nem elvárás hogy nagy adagok legyenek

~egészséges és finom ételek legyenek


Tudom, hogy a keresőbe be tudom ezeket szépen írni, viszont ott nem kapok személyes véleményt. Előre is koszonom a segítséget!



2020. aug. 25. 20:47
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Netpincér, wolt.

Vannak olyanok is amik ingyenes kiszállítással hordanak ki ételt.

Ha ismersz éttermeket és azoknak van elérhetőségük lehet, hogy érdemes megnézni szállítanak-e ki egymaguk is, de azok biztosan pénzbe kerülnek. (500-1000 közötti/szállítás általában)

2020. aug. 25. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
82%
Hát átvenni hogy gondolod? Lesétálsz matekóra közben?
2020. aug. 25. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Van ebedszunet illetve nálunk a normál, tehát tanórák közötti szünetek is hosszabbak az átlagnál. Nem én lennék az egyetlen aki rendel, amikor kihozzák az ételt a portára beviszik és berakják egy hűtőbe. Nyilván garancia nincsen rá de jobb esetben nem viszik el azt amin az én nevem szerepel😄
2020. aug. 25. 21:51
 4/5 A kérdező kommentje:

Az első válaszolónak is koszonom hogy írt! Viszont pont nem tudott segiteni..

Tudnátok konkrét példákat írni, mint Teletál Ételfutár?

2020. aug. 25. 21:55
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Teletál és társai (Interfood, Gastroyal) általában reggel vagy kora délelőtt szállítanak, ott a kérdés a melegítés. Ha ezt meg tudod oldani, akkor keress rá az ebéd kiszállításra, nézd meg a menüt, mi az, ami neked ízlik. Egyik sem lesz kiemelkedő, de ehetetlen sem.
2020. aug. 25. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!