Kezdőoldal » Ételek, italok » Vendéglátás, éttermek » Melyik büfés/gyorséttermi...

Melyik büfés/gyorséttermi kajákat szeretitek az alábbiak közül?

Figyelt kérdés
Lángos, kebab, hot-dog, melegszendvics, hurka, sült kolbász, sült csülök, hekk, hamburger (Burger King, KFC, McDonalds)?

2020. szept. 6. 20:24
A kérdező szavazást indított:
Lángos
Kebab/Gyros
Pecsenyesütő (hurka, sült kolbász, sült csülök...stb.)
KFC
McDonalds
Burger King
Hekk/egyéb sült hal (halsütőnél)
Hot-Dog
Melegszendvics
75 szavazat
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
48%

Ezek nagyon nem egy mezőny, hiszen a lángosos, pecsenyés, hekkes sokféle minőség. Általában ezek családi kisvállalkozások, még ugyanannál a büfénél is van eltérés, nemhogy két különböző között.

Ha jó, akkor nagyon jó, de szinte mindig lutri.


A McDonald's, KFC, Burger King meg egyenkaját gyártó nagy cégek. Ugyanazt a szemetet adják New Yorkban, Tokióban és Rákosborzasztón, ízre megegyező de a minőségtől se várj csodát.


Ezek alapján az ember vagy beválallja a lutrit vagy megelégszik az ismerős hulladékkal.

2020. szept. 6. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
57%
Kebab tál!! 💖
2020. szept. 6. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
63%
A mekiben nem ugyanolyanok a termékek minden országban, sőt. Receptet nem adnak, itthon mi gyártjuk a szószokat oda, minden évben SQMS audit van, ami durvább, mint az IFS, ennyit a minőség teóriádról. S mivel receptet nem adnak, nekünk kell kitalálni, hogy nilyen összetevőből mkit lehet kihozni, Berlinben bírálják el. Nem lehet 2 ugyanolyan receptet alkotni látatlanba
2020. szept. 6. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
88%
Hogyan lehet ételek és gyorsbüféket egy kalap alá venni? Pláne úgy, hogy pl. hot-dog egyik gyorsbüfében sincsen és az ételek közül is hiányoznak alap fogások, pl. burger. A pecsenye és a hal egy harmadik kategória kellene legyen... Ennek a szavazásnak semmi értelme nincsen.
2020. szept. 7. 02:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
92%
A hamburgerre nyomtam volna, ha nem csak a gyorséttermiek lettek volna, mint opció, azokat ki nem állhatom.
2020. szept. 7. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
82%
Kebab, de mondjuk nagyon nem mindegy, hogy a pasa kebabnál vagy a délipályudvaron. Hülyeség volt egy kalap alá venni az utcai kajáldákat meg a gyorséttermeket.
2020. szept. 7. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:

Látom senki sem érti ezt a kérdést. Nem az a kérdés, hogy hol jobb enni, vagy hogy Futrinkai utcai Tibi bácsi lángosos bódéja jobb-e a Burger Kingnél. Itt nem X versus Y összehasonlítás van.


A kérdés, hogy MIT szerettek enni legszívesebben (a felsoroltak közül). Gyakorlati példa: Kell várnod 1 órát a vonatodra és éhes vagy. Ilyenkor hova mennél? Lángosozni, pecsenyesütőhöz vagy bemész a Mekibe? Ennyi. :)


Én speciel a lángost és a kebabot preferálom, a hamburgerért nem vagyok oda, bárhol is eszem. De az ilyen mcnuggets és hasonló dolgokat sem szeretem. A felsorolt gyorséttermekben (kfc, meki, burgerking) pedig nem csak hamburger van, ezért írtam ki így összegezve, hogy pl: McDonalds.

2020. szept. 7. 15:31
 8/16 anonim ***** válasza:
87%
Ami van a közelben éppen. Szeretem a hot-dogot, a burgereket, a mekit, de lehet, hogy ezek pont nincsenek a környéken. Ennek fényében melyikre szavazzak?
2020. szept. 7. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
89%
#7 akkor értelemszerűen ott, ami a közelben van, és mindegyiknél van többféle kaja, nem csak a mekiben. Mindenhol azt fogom választani, amit legjobban szeretek azon a helyen vagy amit éppen ennék. Te most a kérdésedben vegyesen kérdeztél rá ételekre és éttermekre.
2020. szept. 7. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:

" Mindenhol azt fogom választani, amit legjobban szeretek azon a helyen vagy amit éppen ennék. "


Erről szól a kérdés. AMIT szeretsz. Én csak arra vagyok kíváncsi, hogy a felsoroltak közül melyikeket szeretik az emberek, melyiket preferálják a legjobban. Melyik a kedvencük a felsoroltak közül. Ennyi.

2020. szept. 7. 16:09
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!