Kezdőoldal » Ételek, italok » Vendéglátás, éttermek » Szerintetek mi baja a volt a...

Szerintetek mi baja a volt a futárnak?

Figyelt kérdés
Tegnap felhívtam egy helyi éttermet, hogy szeretnék holnapra kérni egy ebéd menüt de csak akkor ha 11:30 előtt kitudják hozni. Mondták, hogy persze semmi probléma pont jó helyen is vagyok nálam kezd a futár 11 óra felé számítsak rá. Nekem 11:50-kor el kellett indulnom. Erre futár hívott 12 után, hogy itt az ebéd menjek le érte. Mondtam neki, hogy nem tudom átvenni mert már a városban sem vagyok. Erre elkezdett nekem "ugatni" mert azt a hisztit amit leművelt nem nevezném beszédnek. Azzal zárta, hogy "Jól van te b*** majd miattad biztos kib****k" itt raktam le a telefont. Az étterem pedig azóta nem veszi fel a telefont.

2020. okt. 1. 12:46
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%

Lehet, hogy a futárnak nem szóltak arról, hogy te mikorra kérted.

De nyilván, akkor sem normális, hogy ilyen stílusban reagál.

2020. okt. 1. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem a futár azt mondta hogy időben ment de már nem voltál otthon vagy nem tudom.

Ha nem kapja meg időben a kaját az nem az ő hibája és nem is lenne mérges,hogy kirúgják.

A legtöbb helyet lehet értékelni és véleményt írni róla ,írd le oda ezt.

2020. okt. 1. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
100%
Már csak azért is megérdemelné, hogy kibxxxák, amiért így beszélt veled. Mindenképp jelentsd.
2020. okt. 1. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
100%
Tegyél panaszt az étteremnél. Még ha tényleg önhibáján kívül is késett, egy vevővel akkor sem beszélhet így. Aki ezt nem tudja elfogadni, annak nincs keresnivalója a vendéglátásban.
2020. okt. 1. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
93%

Mi pl. (Étterem) nem veszünk fel rendelést bizonyos feltételekkel: miszerint pl, délig tudom átvenni, delt tudom átvenni, 6 órára kérem. És látva a rendszert ez egyébként így helyes.

DE! Mi ezt közöljük már a telefonban rendelésfelvétel közben. Normálisan, kedvesen.

A futár viselkedése minősíthetetlen volt, de sajnos nem egyedi eset, tőlünk is lett már futár elküldve hasonló megnyilvánulás miatt.

Interneten biztos tudod értékelni őket, oda írj.

A telefont valószínüleg azét nem veszik fel mert a futár elmesélése alapján fekete listára kerültél a címeddel együtt, vagy le van tiltva a a számod vagy beírtak a névjegyzékbe mint “Ne vedd fel56”.

2020. okt. 1. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
100%

Okvetlenül jelenteném a cég vezetésének.

Elvégre itt hibás teljesítés történt, ha a hivatalos megnevezést használom.

A futár valószínűleg másképp adta elő a történetet.

Ez a stílus akkor sem állja meg a helyét, ha egy átlag utcai emberrel találkozna, ha pedig egy olyannal történik, akitől voltaképp a fizetését kapja, még ha áttételesen is, akkor kinyílik a bicska a zsebben.

2020. okt. 1. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
1%
Miért nem főzöl magadra nem tudsz ?
2020. okt. 1. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
95%
7-es, ehhez neked mi közöd van? Már elnézést.
2020. okt. 1. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
94%

Kérdező, mondd a #7-esnek, hogy éppen nem volt otthon sód , hátha elhiszi, hogy azért kellett elutaznod.

Én is csak azért veszem a boltban a tejet, mert a Riska nem fér be a panelba, amúgy fejni tudok.

:)

2020. okt. 1. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
70%

10-es


Alapvetően nem volt helytelen a kérdésed, de meg merem kockáztatni, hogy magadból indultál ki. Valószínűleg nálad nem opció, hogy igénybe vegyél ételkihordókat, mert teszem azt állandóan otthon vagy , esetleg munka mellett is van annyi energiád, hogy főzz magadra, magatokra.

Én még sosem rendeltem ételt házhoz, mert a szomszédomban van pizzázó és 150 méteren belül van egy elvitelre / helyben fogyasztásra főző konyha , egészen gazdag választékkal.

Mind ezek mellett főzni is tudok és szeretek is főzni.

Ha nem fér bele az időmbe, akkor készen megveszem a főtt kaját. Képzelj el egy vállalkozást, ahol mondjuk 6-8-10 ezer Ft-os óradíjban programoznak egy számítógépet, vagy pörgetnek egy esztergagépet. Könnyű belátni, hogy 10 perc alatt megvenni 1500 Ft-ért a kaját jobban megéri, mint fél - egy órán keresztül főzni valamit. Ha meg el kell utazni, akkor minden perc számíthat.

Ha Te nem szoktál kész főtt kajákat venni, akkor is veszel ilyeneket.

Nem gondolnám, hogy minden nap sütsz magadnak kenyered, fejed a tehenet, gyártod a virslit. Te is ugyanúgy megveszed a más termékét, még ha ez fel sem tűnik neked. Az voltaképpen tök mindegy, hogy főtt kaját veszel , vagy kenyeret, vagy konzervet. A lényeg, hogy más termékét veszed meg, mindig az előállításához szükséges áron.

2020. okt. 2. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!