Kezdőoldal » Ételek, italok » Vendéglátás, éttermek » A Mekiben a tojásos McMuffinba...

A Mekiben a tojásos McMuffinban mennyire sütik át a tojást?

Figyelt kérdés

Teljesen keményre sütik, vagy kicsit lágy marad a belseje?

Szívesen megkóstolnám, de a félig nyers tojás számomra bizarr. Talán szalmonellás nem lehet, mert gondolom ott is fertőtleník a tojásokat, mint minden étteremben. De akkor ennék ilyet, ha tudom, hogy jól át van sütve.



2020. okt. 14. 17:44
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
3%
Kamu, mű tojáshoz jó étvágyat...
2020. okt. 14. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Teljesen kemény, inkább ilyen tojáspogácsa szerű, ami abban van. De szerintem nyugodtan "vállaj be" rizikónak egy 300 forintos McMuffint, ha nem ízlik, ami egyébként a tojás átsütöttségétől függetlenül is bekövetkezhet, majd kidobod.
2020. okt. 14. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Nem kockáztatnak ilyen helyen, taplóvá van sütve, nyugodtan eheted.


Amúgy én is idegenkedtem 24 évig a lágy tojássárgájától, de annyiszor láttam hogy puccos helyeken így eszik, hogy kipróbáltam. Azóta már értem, miért nem sütik teljesen keménnyé, sokkal finomabb lágyan a sárgája.

2020. okt. 14. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Teljesen atsutik.

Egyebkent en szinte mindent utalok a mekiben, egyszeruen nem tartom finomnak az eteleiket. Ez alol az egyik ritka kivetel pont ez a muffin, szerintem nagyon joizu, erdemes egyszer kiprobalnod:)

2020. okt. 14. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

Soha nem szoktatok otthon lágytojást enni?

A legfinomabb reggeli! :)

2020. okt. 14. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

#1 nem ettem még ilyet, de láttam egy videót, valódi tojásból sütik.


#5 gyerekkoromban ettem lágytojást, akkor még nem hallottam a szalmonelláról.


Köszi a válaszokat! Nem is az ára tartott vissza, inkább az, hogy érdemes-e úgy szerveznem a reggelt, hogy ott tudjak reggelizni. Asszem, ki fogom próbálni.

2020. okt. 14. 20:44
 7/11 anonim ***** válasza:
84%

A tojások 99,9%-a szalmonella mentes!


Ezzel az erővel ne lépj ki az utcára, mert a fejedre eshet egy virágcserép... :-D

2020. okt. 14. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
#7 pár éve a híradóban azt mondták, a tojások kb. 70%-a szalmonellás. Külön higiénés szabályok vonatkoznak rá. A tojást és a csirkehúst alapból szalmonellával fertőzöttnek kell tekinteni, és úgy kezelni. Ezért kell a hentesnél is külön kezelni a baromfit a vörös húsoktól. A tojást pedig az éttermek, étkezdék hipóval fertőtlenítik kívülről. Vagy ózonnal fertőtlenített tojást vásárolnak. Tudom, mert dolgoztam olyan területen, ahol szóba került a téma. De fertőtlenítés ide vagy oda, nem szívesen ennék olyan tojást étkezdében, ami nincs teljesen átsütve.
2020. okt. 14. 22:31
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Teljesen
2020. okt. 16. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Nem kemény a belseje, de nem is marad annyira lágy sem. Jól megsütik. Tuti biztos, hogy nem kapsz tőle el semmit. Még sosem hallottam olyanról, hogy valaki rosszul lett tőle. Bátran próbáld ki, nagyon finom. :)


https://www.youtube.com/watch?v=ZNubOKBMHOY

2020. okt. 17. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!