Kezdőoldal » Ételek, italok » Vendéglátás, éttermek » Ha bemész egy étterembe,...

Ha bemész egy étterembe, szoktad figyelni a személyzet ápoltságát? Milyen szempontokat veszel figyelembe?

Figyelt kérdés

2020. nov. 19. 12:24
1 2 3 4
 1/35 anonim ***** válasza:
9%

Igen, gyengéim a pincérnők.


Mondjuk a hazai HOOTERS egy fos volt, pedig máshol: [link]

2020. nov. 19. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/35 anonim ***** válasza:
98%
Ne legyenek lepukkantak és koszosak, ennyi. A kinézetéről nem tehet senki, de "szolgált" már ki borzasztóan büdös, tenyérbe mászó lepukkant ember, akiről nem tudtuk eldönteni, hogy csak nem fürdött, esetleg részeg is, vagy mindkettő kombója, de abba az étterembe nem megyünk többet. És nem egy gázos, kietlen helyen jártunk, tehát el se tudom képzelni, hogy engedhet meg ilyen magatartást egy magára kicsit is adó étterem.
2020. nov. 19. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/35 anonim ***** válasza:
98%

így kimondottan nem figyelek rá, nincsenek nagy elvárásaim, csak az alapvető higiénia legyen meg

ha ez feltűnően problémás lenne, az zavarna, de eddig szerencsére nem volt erre példa, gondolom úgy nem is engednék őket dolgozni

2020. nov. 19. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/35 anonim válasza:
97%
Szoktam. Egységes-e passzol-e a környezethez, miként viszonyul a vendégekhez, hogy viszi a kis "cuccait" kb mást nem nagyon tudsz figyelni
2020. nov. 19. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/35 anonim ***** válasza:
6%
Milyen mély a dekoltázs, mennyire vág be a gatya, könnyū vérū nõcskék dolgoznak e a helyen?
2020. nov. 19. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/35 anonim ***** válasza:
97%
En egy etterembe a konyhaja miatt megyek, a normalis korulmenyek evidenciak. Nem szoktam csak ugy beesni az utcáról, ha ettermes kajalast tervezek, akkor elore utanajarok hova erdemes ellatogatni.
2020. nov. 19. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/35 anonim ***** válasza:
97%
Normalis helyen nem a vendégnek kell nezni a szemelyzet milyenseget, hanem a fonoknek.
2020. nov. 19. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/35 anonim ***** válasza:
97%
Nem. Amíg nem tünik fel a személyzet, addig rendben van minden, ha meg valamelyik nem odaillö, akkor külön figyelés nélkül is észreveszem - habár ilyenre még nem volt példa eddig az életemben.
2020. nov. 19. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/35 anonim ***** válasza:
97%

Nem. Amúgy sem vagyok egy jó megfigyelő.

Ami már nekem is kiszúrná a szemem, olyat egyetlen helyen nem alkalmaznának.

2020. nov. 19. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/35 anonim ***** válasza:
96%
Igen. Nem szeretem ha haj van az ételben, ezért kifejezetten utálom ha a felszolgálónak "lobonca" van, és nincs felkontyolva vagy coffozva, ha állandóan simogatnia kell a fejét, hogy az arcából kivegye a tincseket. A zsíros hajat és a koszos kezet sem viselem el egy felszolgálótól. De szerencsére ezzel nem szokott gond lenni a legtöbb helyen.
2020. nov. 19. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!