Kezdőoldal » Ételek, italok » Vendéglátás, éttermek » Ha bemész egy étterembe,...

Ha bemész egy étterembe, szoktad figyelni a személyzet ápoltságát? Milyen szempontokat veszel figyelembe?

Figyelt kérdés

2020. nov. 19. 12:24
1 2 3 4
 21/35 anonim ***** válasza:
89%
Te szerencsecsomag, hol tartozik az ápoltsághoz az, kinek milyen a melle? :D Ez egyéni adottság, javaslom nézz utána, mit jelent az ápoltság fogalma, mielőtt tőled sokkal értelmesebbeket oltogatsz, és azt is sz.rul!
2020. nov. 20. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/35 anonim ***** válasza:
0%

Nézd csak 20-as...


Milyen szépen felpontoztak a többiek, pedig a hozzászólásodnak semmi köze nincs a kérdéshez. A helyesíráshoz meg tényleg semmi köze.


Itt arról van szó, hogy van pár , aki hozzászól és azt le lehet pontozni, és vannak , akik a háttérben csak nyomogatják a pirosat.

Őket a magam részéről egy nagy nullának tartom.

Egyébként a csinos cicis hozzászóló pontosan válaszolt a kérdésre.

Olvassatok vissza.


Nem véletlenül mondják, hogy a férfiak a farkukkal gondolkodnak, de a logikát figyelembe veszik, míg a nők az érzelmeikkel.

Tök mindegy egy nőnek, hogy igaz e amit írnak.

Egy nő azt mondja, hogy

"azért van igazam, mert CSAK...."

2020. nov. 20. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/35 anonim ***** válasza:
96%
Nos nem én vagyok a 20-as, de értelmes ember nem általánosít, mert nem vagyunk egyennők és egyenférfiak! Ép ember étterembe a kaja minőségéért megy, nem pedig azért, hogy a nem létező nemi életét kárpótolja bámészkodással. Ennek köze nincs a nemiséghez. Utolsó bekezdésed pedig úgy hülyeség, ahogy van. Szomorú, hogy szöveget értelmezni sem tudsz, ugyanis a kérdező ÁPOLTSÁGRÓL és az ahhoz tartozó szempontokról kérdezett, ezen kifejezés alatt pedig nem azt értjük, hogy relatíve kinek mi számít jó nőnek. Szerintem ennyi ésszel ne te nézzél másokat nullának, inkább olvass és művelődj, mert egyszerű vagy, mint egy faék, aki még alapfogalmakkal sincs tisztában!
2020. nov. 20. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/35 anonim ***** válasza:
29%

Kedves 23-as ,csak nem egy olvasott , művelt emberbe botlottunk ?

Akkor Te biztosan nem egy "egyennő" ,avagy egy "egyenférfi" vagy.

Hoppá, bocsi , most látom csak , hogy milyen vacak a helysírásom.

Így tényleg semmi jogom sincs valakit nullának mondani.

Ámbár, amiért én nullának tartom a korábban leírt ember típust, azokat korábban besúgónak mondták, aki csak jelentget , de nincs vér abban a bizonyos szervében.

Én, amúgy étterembe nem a minőségi kajákért megyek, hanem a társasági életem színesítése érdekében.

Egy dekával sincs jobb kaja az étteremben, mint, amit otthon is meg tudok csinálni.

2020. nov. 20. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/35 anonim ***** válasza:
100%

Nem, nem vagyok egyen, és nem lenne képem kijelenteni magamról, hogy műveltség terén én lennék az etalon, de az biztos, hogy szöveget és szavak értelmezni tudok. Ha a kérdező arra kíváncsi, nálam mi értendő a személyzet ápoltsága alatt, akkor nem kezdem el arról nyomni a vakert, kinek milyen a melle, mert baromira nem ez volt a kérdés, és csak a téma értelmetlen offolását művelném. Még kulcsszavak közt is a higiéniát jelölte meg a kérdező. Aki nem a témára válaszol, az miért sértődik meg, ha haszontalannak tartják mások a válaszát? Ez nem a besúgás kategóriája, és attól még messze nem biztos, hogy jelentett téged a moderátoroknak.


Nem a minőségi ételekért mész étterembe? Ezek szerint neked teljesen mindegy, lehet az az étterem egy pocsék hírű leértékelt kóceráj is? Valóban legjobb a házi koszt, de ha kimozdulok, akkor azért megválogatom, hogy hova, és nem fog vigasztalni, hogy de qrvajól néztek ott ki a felszolgálók, ha utána beteg leszek a kajától.

2020. nov. 20. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/35 anonim ***** válasza:
100%
*szavakat
2020. nov. 20. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/35 anonim ***** válasza:
18%

#25

Aki csak pontozgat, de nem szól, az a besúgó kategória. Nem kell, hogy a moderátornak jelentsen. Csak elbújik a névtelensége mögött és nyomkodja a gombot. Valószínűleg két értelmes mondatot nem tud leírni. Ő csak nyomkodni tud, mert ahhoz minimális intelligencia is elég.


Visszatérve a kérdés értelmezésére. Lehet e vajon így értelmezni a kérdést, bővebben kifejtve ?


- Mi alapján választotok éttermet ?

- Nézitek e a személyzet ápoltságát ?

- Esetleg milyen más szempontok fontosak számotokra ?


Ez az én értelmezésem volt.


Akkor most nézzük a Te értelmezésedet.


Tisztán úgy értelmezted, hogy az ápoltság tekintetében milyen szempontokat veszel figyelembe ?


Na most olvasd el az összes hozzászólást és mutasd meg, hogy erre a kérdésre hányan válaszoltak ? Szerintem senki.


Mit is lehetett volna írni válaszként, ha a Te értelmezésedben vizsgálódunk ?


- Piszkos e a körme alatt ?

- Frissen mosott e a haja?

- Jól fésült e ?

- Koszos e a keze ?

- Koszos e a ruházata ?

stb...stb


Hányan válaszoltak ilyet ?

Senki !

Akkor senki sem értelmezte jól a kérdést, vagy csak Te egyedül ?


Mivel a kérdező hanglejtését nem hallottuk, így több értelmezés is előfordulhat.

Az, hogy már az elején beesett két fiatal srác, akik a szexista értelmezést helyezték előtérbe, hát ez így alakult.

Ők legalább válaszoltak a kérdésre, de mintha más meg semmi választ nem adott volna. Kivéve a jó kaja. De ugye ez sem az ápoltsággal van kapcsolatban.

2020. nov. 20. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/35 anonim ***** válasza:
29%

Jöttök itt az ápoltsággal, a jó csajok ápoltak, és nem kell feltétlenül kidobni a cicit, ez is elég: [link] És van akinél ez is szempont.

Egy üzleti tárgyalás, a fehér asztal mellett, külön teremben, jó ételek, jó italok, jó pincérnők. Kell.

2020. nov. 20. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/35 anonim ***** válasza:
94%

Kérdező !


Voltaképp mire vonatkozott a kérdésed ?

Csak az ápoltságra, vagy esetleg a hely berendezése , légkondi megléte, bárpult , stb érdekelne ?

2020. nov. 20. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/35 anonim ***** válasza:
81%

25.! A 2. hozzászólás volt az enyém, amiben szerintem maximálisan a kérdésre válaszoltam, amit te írsz, az egyértelmű félreértés. Abszolút nem arra volt kíváncsi a kérdező, hogy mi alapján választunk éttermet, hanem direkt arra kérdezett rá, hogy ha bemegyünk egy étterembe (ergo már bent vagyunk az étteremben), akkor szoktuk-e figyelni a személyzet ápoltságát. A milyen szempontokat veszünk figyelembe kérdés pedig a személyzet ápoltságára vonatkozott konkrétan, nem pedig arra, hogy milyen MÁS szempontok fontosak az ápoltságon kívül. Nem véletlen adta meg kulcsszónak a higiénát is.


Szó szerint értelmezve a kérdés ennyit jelent, minden más belemagyarázás. A két szexista trollocska pedig marhára nem a kérdésre reagált, ugyanis az, hogy kinek milyen a melle az nem az ápoltság témaköre. Páraknak kellene böngészni abban az értelmező szótárban azt hiszem.

2020. nov. 20. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!