Kezdőoldal » Ételek, italok » Vendéglátás, éttermek » Mennyire hiányzik a törzshelye...

Mennyire hiányzik a törzshelyed most hogy zárva van?

Figyelt kérdés

Megtudnád nevezni a törzshelyed, legyen az étterem, kocsma, pizzéria,cukrászda. Melyik városban található, mi miatt a kedvenced.

És mi lesz az első amit rendelni fogsz, mikor újranyit. lehet étel : pl magyaros pizza, de csak ha a (nagym.llű évike lesz aznap), vagy egyrákóczi túrós, esetleg egy vodka-sör kezdő menü.



2020. dec. 15. 13:07
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
90%

Két kedvenc helyem van. Az egyik másik városban van. A másik a határ túloldalán. Így rendelni sem tudunk onnan.

De kibírom. Ha lehet majd menni, akkor megyünk mindenhova, amik kimaradtak az utóbbi időben.

2020. dec. 15. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
91%
A Szabó Ervin büféje hiányzik nagyon. Sokat vagyok alapesetben a Szabó Ervinben, és a büfében szoktam szünetet tartani. Hiányzik az egész könyvtár úgy ahogy van :(
2020. dec. 15. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 Metionin ***** válasza:
90%
Nem merem kiírni nehogy felismerjen alaki :D de inkább azok az emberek hiányoznak, akikkel oda szoktam menni. Mostanság az online oktatás miatt szinte mind elment a városból.
2020. dec. 15. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
96%
Nem nagyon van törzshelyem, általában itthonra hívtam meg ismerősöket a járvány előtt, ez nyilván hiányzik. Pizzát szoktam rendelni, ezt ugyanúgy meg tudom tenni most is.
2020. dec. 15. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Barcraft. Párommal biztos beülünk, ha kinyit és iszok egy Csuporkát, a párom meg egy Lulut ❤
2020. dec. 15. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Legfelsőbb Beeróság
2020. dec. 15. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
beeróságba jártam én is az astoriánál van
2020. dec. 15. 14:38
 8/11 anonim ***** válasza:
86%
Nagyon pici város úgyhogy nem merem, de gyönyörű hely a főtéren, isteni olasz kajákkal és bombasztikus kávékkal... Most iszom ezt a dobozos, mizo-s szart és potyognak a könnyeim...
2020. dec. 16. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

Kedves 2-es!

Ó, a Szabó Ervin büffé és a retró melegszendvicsük. Hogy én mennyit jártam oda kollégista koromban! Órákat eltudtam ott tölteni és rengeteget olvastam. Igazi életforma volt.


A kedvenc kávézóm hiányzik nagyon. Sajnos bezártak az első hullám alatt örökre. Hiànyzik a kedvenc olasz éttermen és a pizzájuk is. Hiányoznak az esti belvárosi séták, hogy beüljünk egy romkocsmába és igyunk valamit.

2020. dec. 17. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Red Ruin, Bp. Olcsó a literes korsó sör.
2020. dec. 20. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!