Kezdőoldal » Ételek, italok » Vendéglátás, éttermek » Ahol ti laktok, ott van...

Ahol ti laktok, ott van Subway? Nektek bejön az ízvilága?

Figyelt kérdés
Aki nem hallott még róla, a Subway olyan, mint a McDonald’s gyorsétterem-hálózat (nem az ételek tekintetében, hanem mint hálózat), csak jóval nagyobb, ugyanakkor Európában a McDonald’s népszerűsége veri az övékét.

2021. jan. 2. 20:39
1 2 3
 11/21 A kérdező kommentje:
Mi lenne, ha tartanánk egy nagy Subway-napot? Meghívlak titeket. 200.000 forintot szánok rá, én még úgysem próbáltam. 👍😉
2021. jan. 2. 22:51
 12/21 anonim ***** válasza:
89%

Angliaban elek, itt kostoltam eloszor, mert eleg nepszeru es nekem nagyon izlik. A teryaki csirkes a kedvencem.

Az a baj az ilyen gyorsettermekkel hogy tartjak az arat minden orszagban. Itt £3-£4 egy szendvics es minden nap mas szendvics van napi akcioban, ez a penz itt “semmi” ahhoz kepest hogy a boltban csomagolt kis szendvics meal deal-ben kb £3.50 mindenhol ez alapjan a subway kifejezetten jo arban van.

Viszont forintra szamolva, 1200-1500 forintot nem nagyon adnek ki ra, ahogy sajnos Magyarorszagon sokan szinten nem. Aranyosabbnak kellene lennie az araknak orszagonkent elteroen.

2021. jan. 2. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
45%
En amikor gyors kajat akarok enni oda megyek. Annyira imadom. Debreceniben mindig friss dolgok vannak. Finomabb mint a meki
2021. jan. 2. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
93%
Kerdezo jol erzed magad hogy ennyit koltenel? 😅
2021. jan. 3. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
97%
Volt, de bezárt úgy fél év után. Mifelénk az emberek nem szeretnek 1600 forintot költeni egy kb. 200 forintos dologra. Ízre amúgy nem volt rossz, de semmi extra.
2021. jan. 3. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
97%
Egyszer voltam Subway-ben Magyarországon, száraz, izetlen bagettba kaptam fonnyadni kezdő zöldséget és átlag alatti ízű felvágottat. Nevetséges. A többi gyorsétterem olcsóbb (vannak olcsóbb és drágább menük, szendvicsek is ), gazdagabb kínálatú, érdekesebb ízvilágú. Mekis szendvicset nem tudok itthon imitálni, a Subway egy vicc. Be is zárt hamar a környéken
2021. jan. 3. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
98%
Én imádom a szendvicseket, de a Subway minősége nem igazán jött be, párszor adtam neki esélyt (Angliában, Írországban és Magyarországon is). Százszor kreatívabb és finomabb szendvicseket csinálok otthon, nekem megéri az a plusz munka.
2021. jan. 3. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
87%
Én még nem kóstoltam, de nem tudom elképzelni, hogy ennyi pénzt kiadjak egy szendvicsre. Pedig szeretem a gyorskajáldákat, de a Subway ára még azokhoz képest is húzós.
2021. jan. 4. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
0%

#18 A mekiben is ennyit adsz ki egy szendvicsre, és mégcsak nem is laksz vele jól. :'D Van benne valami száraz, vékony húspogácsa, egy kis saláta mutatóban, meg egy szelet műanyag sajt. Meg még veszel hozzá egy doboz krumplit, és ugyanott vagy. A Subway szendvics meg egy rendes méretű szendvics telis-tele mindenféle jóval, akármit kérhetsz bele, friss hozzávalók, nem úszik minden az olajban, és nem is leszel tőle egy óra múlva már újra éhes.

Szóval elég fura, hogy a mekire és társaira meg nem sajnálod a pénzt... :D

2021. jan. 5. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
85%
Jól szoktam lakni egy közepes Big Mac menüvel, nem vagyok utána hamar éhes. Amúgy se járok túl gyakran, pár havonta egyszer. De meggyőztél, még az idén kipróbálom a Subwayt :)
2021. jan. 5. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!