Kezdőoldal » Ételek, italok » Vendéglátás, éttermek » Mi alapján választják ki,...

Mi alapján választják ki, hogy melyik házhoz melyik futár megy?

Figyelt kérdés
Egyik barátnőm azt mondta, hozzá mindig másik futár megy, talán még nem is látta kétszer ugyanazt a futárt. Én meg meglepődtem, mert hozzám állandóan ugyanaz a futár jön, jó nem mondom, hogy 10-ből 10 alkalommal, de olyan 7x biztos (elég sűrűn rendelek, nincsi időm főzni). Az is igaz, hogy ő viszont ritkábban rendel. Mi alapján dől el, hogy melyik futárt hova küldik, vagy erről ki dönt? Miért van az, hogy egyik helyen mindig más viszi ki a kaját, máshol meg majdnem mindig ugyanaz?

2021. jan. 3. 14:37
 1/4 anonim válasza:
98%
Attól függ, hogy merre kapja a futár a címeket. Például ha egyik futárnak csak a 20. Kerületben van címe nem fognak egy Miklósi címet rárakni (most mondtam valamit).
2021. jan. 3. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
100%

Nemrég valahol olvastam olyat is, hogy a kerékpáros futárokat (ételkiszállítás esetében) igyekeznek az étteremhez közelebbi címekhez osztani, míg motor és autós futárok esetében a bicóval már nehezebben megközelíthető helyszíneket adnak.


Nem vagyok futár, de abban biztos vagyok, hogy egy ember csak egy bizonyos körzetet látogat a minél gyorsabb szolgáltatás érdekében. És nem lenne logikus sűrűn cserélni a helyszíneket futáronként, hiszen a helyismeret nagyon sokat számít még GPS mellett is (közlekedési lámpák váltási üteme, tipikus torlódós szakaszok ismerete, stb.).

2021. jan. 3. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
83%
Egy kisebb kajáldának nincs 15 futárja, még netpincéren keresztül se.
2021. jan. 3. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
68%
Régebben a tejesember, most a postás, meg a futárok...
2021. jan. 4. 06:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!