Kezdőoldal » Ételek, italok » Vendéglátás, éttermek » Mit gondoltok? Nyíregyházán a...

Mit gondoltok? Nyíregyházán a Sushi place kielégíti a sushi-t kedvelők igényeit a maga korlátozott és meghatározott időpontig leadott rendelésével és kiszállításával?

Figyelt kérdés

2021. jan. 3. 18:59
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Nem végeztem felmérést, viszont -vendéglátósként- a másik irányból közelítem meg a kérdést.


Valószínűleg olyan mértékűre van korlátozva, amire igény van. Ha nagyobb igény lenne, szélesebb lenne a kínálat, a nyitvatartás, stb.

Mindig a piac diktál, a kereslet határozza meg a kínálatot!

Pont annyira vannak korlátozva, ahogy a kereslet diktálja!


Ésszerűen nagyobb kereslet mellett, biztos nem mondaná azt a tulaj, hogy :

"Fúj, pénz, vidd innen, nem kell!"


Picivel lehet nagyobb kereslet, de az elhanyagolható. Ha mondjuk este 8 után már csak 2 adag kaját adnak el, azért nem érdemes nyitvatartani, emelve a rezsit, bérköltséget, stb...

2021. jan. 3. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Ne csinálj éttermet a válság alatt szerintem.
2021. jan. 3. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Ami engem illet, sushi kedvelőként többször rendelnék sushit, ha nem lenne ennyire lekorlátozva a rendelési idő, de nincsenek illúzióim azt illetően, hogy a mi, meg a néhány más sushi-kedvelő igényére támaszkodnva nem élne meg egy vagy több suhsis hely a válság közepén.

Ha mondjuk csökken a bevételem, meghúzom a nadrágszíjat, és nem rendelek sushit. Ezzel, gondolom, a legtöbben így vannak.

2021. jan. 3. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Rendszeresen rendelek tőlük, imádjuk a sushit.


Különben végtelenül egyszerű oka van, hogy ennyire korlátozott a kiszolgálás.

2021. jan. 4. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Én nyíregyi vagyok, szeretném már megkóstolni a sushi-t, de engem pont ez a körülményes rendelés zavar.

Nekem nagyon jól jönne egy beülős sushizós hely.

2021. jan. 4. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Azt kell megérteni, hogy a sushinak különleges alapanyag kell, és rendkívül fontos a frissesség. Na most Nyíregyháza rohadt messze van az alapanyag forrásától, és az igény sem akkora, hogy megérné a kockázatot.

Debrecenben már megéri a távolság és a kereslet miatt van sushi étterem, mellesleg innen szállítják a nyíregyházi Sushi Place-be. Ezért ilyen körülményes. Bár nem igazán értelek. Előző nap délig megrendeled, másnap este ki is szállítják. Ez ilyen. Nekünk nagyon rendes volt, a munkahelyre is kihozták INGYEN délelőtt 11-kor, igaz 6000 ft körül rendeltünk, és nem is Nyíregyháza volt, hanem Nyírtelek.

2021. jan. 5. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Azóta van rendes beülős helyük, ahol 5-10 perc alatt elkészítik a sushit.

Nagyon finom :D

2023. febr. 23. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!