Kezdőoldal » Ételek, italok » Vendéglátás, éttermek » Mi a véleményetek az Eker...

KisBettina2 kérdése:

Mi a véleményetek az Eker étteremről a Móricz Zsigmond körtéren?

Figyelt kérdés

2021. jan. 9. 18:22
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nagyon jó, nekem bejött. Tudom ajánlani
2021. jan. 9. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
82%

Az ételek jók. A rakottasok mondjuk mind ugyanolyan ízűek, de laktatóak. Gyrost mindenképp érdemes onnan venni, nekem dürümben a kedvencem. Lehet választani csirke és borjú között. Finomra pörkölik a húst a fiúk mindig, elég szósz és zöldség is van benne. Nagy adagokat adnak.


Egyedül talán a rendelésfelvevőkkel van gond, őket gyakran cserélgetik is, nem mindig szimpatikusak, kissé életuntak és agresszívak egyszerre. De ha ő épp le van terhelve, és a hússütők ráérnek, ők besegítenek nekik, hogy menjen a sor. Ők udvariasak és nagyon gyorsak. A csajok abszolút nem hiányoznak. A kasszában mindig profin adnak vissza, egy fiatalabb és egy idősebb lányt láttam eddig, ők teljesen normálisak is, nem esnek kétségbe akkor sem, ha még meggondolod magad és pluszban veszel pár üdítőt, sütit, Ayrant. Kívülről tudják az árakat.


Mindig tele van, de gyors a kiszolgálás összességében. Tényleg csak a rendelésfelvevő lányokkal szokott gond lenni, láttam már őket vitatkozni egy feltehetőleg főnökkel (?), ami miatt állt a bolt.

2021. jan. 9. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
en pont ma vettem ott lencselevest,finom volt👌
2021. jan. 9. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Gyrost és valami borjús ételt ettem ott egyszer, mindkettő finom volt. Nyáron a terasza is egész hangulatos volt, amikor még lehetett helyben fogyasztani.
2021. jan. 9. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Szeretem, de sokat drágult. Ellenben jól megy a bolt és emiatt meg is tehetik.
2021. jan. 18. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!