Kezdőoldal » Ételek, italok » Vendéglátás, éttermek » Vissza lehet vonni a Netpincér...

Vissza lehet vonni a Netpincéren a borravalót?

Figyelt kérdés
Sokadjára rendelek ugyan onnan, mindig villámgyorsan ideért a kaja, ezért most egy magasabb összegű borravalót nyomtam be. Azonban majdnem egy óra volt mire elindult és a kiszállítás se valami hű de gyors, érezni, hogy nem friss a kaja. Mivel nem kaptam meg azt a szolgáltatást amire számítottam, vissza lehet vonni az előre, a rendelés feladása előtt beütött borravalót?

2021. jan. 25. 15:04
 1/6 anonim ***** válasza:
86%

Nem.

Abba belegondolhatnál, hogy az elkészítési idő nem a futár hibája, hanem a kajáldáé. Tehát miért akarnád a futárt megszívatni?

2021. jan. 25. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Gyorsétterem, a kaja ott van 10 perc alatt. A futár nem jött érte. Bár mindegy, mert el is cseszték (kimaradt egy összetevő), így nem rendelünk onnan többé, problem solved. Ment a zöld, mert a kérdésre korrekt válasz volt.
2021. jan. 25. 15:27
 3/6 anonim ***** válasza:
94%
Én ezért nem szoktam ott adni a borravalót. Persze van hogy nincs nálam apró akkor így járt a futár, de alapvetően akkor adom, ha tényleg gyorsan ott van.
2021. jan. 25. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
nem lehet. Sőt ezért nem fizetek előre, mert volt rá példa hogy megrendeltem egy kaját, de 4 órát késett (közben rendeltem máshonnan), aztán a futárnak állt még feljebb mikor nem akartam átvenni. Emailt írtam de nem fizették vissza.
2021. jan. 25. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
64%
Ne legyél csicska, könyörgöm...
2021. jan. 25. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
75%

Nem. De egyébként belegondoltál abba, hogy neki sem egyetlen címe van? Pláne ha csúcsidő van, olyankor simán előfordulhat, hogy nincs szabad ember, és nem tudnak azonnal a te rendelésedért menni. Sőt, van olyan is, hogy még az étteremnél is kell várnia, hogy átvehesse a már kész rendelést.


Egyébként meg borravalóval nem azt kell jutalmazni, hogy mennyi idő alatt ér ki hozzád, hanem azt, hogy hogyan viselkedik. Lehet eszeveszett gyors egy futár, de ez mit sem ér ha nem vigyáz az árura, és még mellé bunkó is.

2021. jan. 25. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!