Kezdőoldal » Ételek, italok » Vendéglátás, éttermek » Ha full nyers húst kaptam az...

Ha full nyers húst kaptam az kiszállításkor, hova fordulhatok?

Figyelt kérdés
Kiszállítós hely, nyers volt. FB oldalukon elolvasták, nem reagáltak, e-mailre sem...
2021. febr. 4. 14:36
 1/10 A kérdező kommentje:
az kiszállítás helyett a kiszállítás* Bocsi
2021. febr. 4. 14:37
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Véleményezheted a facebook oldalukon, ha van lehetőség, de amúgy az egyetlen amit tehetsz és most pandémia idején az éttermeknek a legrosszabb, ha nem rendelsz onnan többet.

Én is jártam már ehetetlen ételekkel, bár én mindig korrekt vendéglátósokkal találtam szembe magamat, és próbáltak kárpótolni.

2021. febr. 4. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Sajnos nem lehet véleményezni a fb-oldalukon
2021. febr. 4. 14:55
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Amint kiderült, fel kellett volna hívni az éttermet és panaszt tenni. Hoztak volna másikat ingyen, már ha fontos nekik, hogy jó véleményed legyen és legközelebb is rendelj. Utólag már nincs mit tenni, de azt megteheted, hogy nem rendelsz onnan többé.
2021. febr. 4. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
milyen kaja volt? Rántott?
2021. febr. 4. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Sajnos már az étterem bezárt, mire kihozták és beleharaptam.
2021. febr. 4. 15:32
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

#6

Ami nyers, az még holnap is nyers lesz, az meg, hogy beleharaptál evidens, mert ez szokták tenni a kajával és így derült ki, hogy nyers!

Tedd a hűtőbe és holnap intézkedj!

2021. febr. 4. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
49%

Ilyen volt...??? Mert ez direkt így csinálják a kézműves helyeken, ahogy a steak-et is kérheted éppencsak átsütve...


[link]


[link]

2021. febr. 4. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

Igen, jó kérdés mi volt a kaja. Pl. hamburgernél, steaknél, szűzérménél néhány marhahúsból készült ételnél teljesen normális, hogy a hús részben nyers, vagy legalábbis rózsaszín marad.


Utólag max. értékelni tudod őket google-n vagy facebookon, de akkor helyben tudtál volna panaszt tenni akár nekik akár a netpincérnek (vagy másnap reggel)

2021. febr. 19. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%

Kiírod a Facebook profilodra és megjelölöd az oldalt benne.

Google-n is írd meg nekik a magadét!!!

Felháborító!

2021. márc. 4. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!