Kezdőoldal » Ételek, italok » Vendéglátás, éttermek » Debrecenben hol tudnám levásár...

Debrecenben hol tudnám levásárolni a Szép kártyám szállás alszámláján lévő összeget?

Figyelt kérdés

A pandémia miatt nem nagyon tudunk elmenni most sehová és muszáj lesz elköltenem az összeget róla. Én csak hoteleket találtam a környéken.

Élelmiszerbolt bármi megfelelő lenne.



2021. febr. 19. 15:40
 1/10 anonim ***** válasza:
95%
Szálláshelyek étterméből történő ételrendelés házhoz vagy elvitelre. Másra jelenleg nem tudod felhasználni.
2021. febr. 19. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
58%
Nem tudom miért muszáj elköltened, de azt ugye tudod, hogy már eltörölték a 2 éves határidőt pont a covid miatt?
2021. febr. 19. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
A szép kártya alkalmazson belül azt írja hogy május 31 után 3%-os díjjal terhelődik a rajta lévő összeg.
2021. febr. 19. 16:21
 4/10 anonim ***** válasza:
51%
Igen, kezelési költség megy rá, de ez elenyésző ahhoz képest, hogy most erőszakkal fel akarod használni... mindenesetre a szálláson lévő összegeket tényleg csak szálláshelyen tudod felhasználni.
2021. febr. 19. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
33%

Azért évi 36 százalékot nem mondanék elenyészőnek.

Csomó szálloda hirdet hosszú lejáratú foglalásokat. Időpont nélkül lefoglalod a szállást, és majd később foglalsz konkrét időpontot, ha már lehet.

2021. febr. 19. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
48%
Ez csak a 2019-ben fel nem használt összegekre vonatkozik, aminek a lejárta egyébként is abban az évben volt esedékes. Nyilván tervezni kell, de azért nem vészes a helyzet.
2021. febr. 19. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
90%
#6, mi vonatkozik a 2019-es összegre? Én akkor kaptam először és utoljára, most 2021-ben járna le, engem is érdekel, hogy mit kezdhetnék vele.
2021. febr. 19. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

[link]


[link]


[link]


Szuper kaják - ha ezt a megoldást választod!

2021. febr. 19. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

7: a 2021. május 31-én lejáró szép összegekre havi 3%-os kezelési költséget számol fel a pénztár, viszont a veszélyhelyzet ideje alatt nem kezdik el levonni (legalábbis tavaly még így volt, sztem a moratóriumhoz hasonlóan ezen is hosszabbítanak), ami lehet még eltart 2-3 hónapig.

A szállás zseb a legproblémásabb, viszont ahogy írták itt korábban, szállodákból lehet kaját rendelni, mert ott a szállás zsebből is tudnak levonni.

2021. febr. 19. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

[link]


[link]


Mindenhol kiszállítják a rendelésedet!

2021. febr. 19. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!